PILNE! Kolejny nastolatek zaginął. Trwają poszukiwania

Wczoraj, 13 stycznia 2021 roku, w godzinach między 12.00 a 13.00, Michał Bartkowiak wyszedł z miejsca zamieszkania (Zbrosławice). Do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną ani przyjaciółmi. Sprawa została zgłoszona policji.

001zaginiony

- Zbrosławice! W dniu dzisiejszym mój syn Michał Bartkowiak wyszedł z domu i nie ma z nim żadnego kontaktu. Wszyscy znajomi go szukają. Jeżeli ktoś go widział, proszę o kontakt. Zaginięcie zostało zgłoszone na policje. Syn jest ubrany w brązową kurtkę z kapturem i ciemne spodnie – apeluje zdruzgotana matka zaginionego.

Rysopis i ubiór

Michał Bartkowiak ma 190 cm wzrostu, wygląda na 18/19 lat, jest średniej budowy ciała. Chłopak jest szatynem, ma ciemne krótkie włosy. Jego oczy są koloru piwnego. Nastolatek posiada pełne uzębienie. Zaginiony nie ma zarostu ani znaków szczególnych. W dniu zaginięcia ubrany był w: czarne buty sportowe, półbuty; ciemne spodnie jeansowe oraz brązową, karmelową kurtkę zapinaną na zamek z kapturem.

Chłopak oddalił się w nieznanym kierunku. O każdej informacji na temat pobytu zaginionego należy niezwłocznie poinformować najbliższą jednostkę policji.

fot. Facebook

Subskrybuj piekary.info

google news icon