PiEKOrski Torg #podChoinką – świąteczna edycja 2020

Wydarzenie będzie trzecią odsłoną ekologicznego targu, na którym będzie można nabyć zdrowe i lokalne produkty. Ze względu na zbliżające się święta akcja przybierze iście bożonarodzeniowy klimat.

0123piekory

Prawie wszystkie jarmarki bożonarodzeniowe w Polsce zostały odwołane z powodu niestabilnej sytuacji epidemiologicznej wywołanej pandemią koronawirusa. By chociaż przez chwilę poczuć magię zbliżających się świąt należy zawitać 13 grudnia od godziny 15.00 na EKO TORG organizowany przez Klub Piekarnik, Stowarzyszenie Kuklok i firmę Krazua. Wydarzenie odbędzie się w Klubie Piekarnik znajdującym się przy ul. Wyszyńskiego 49 w Piekarach Śląskich.

Wspomóż lokalnych przedsiębiorców

Święta tuż, tuż, a z nimi gorączka zakupów – w tym roku na naszą pomoc liczą szczególnie lokalni przedsiębiorcy, którzy odnotowali duże straty ze względu na obostrzenia spowodowane epidemią koronawirusa. Na targu będzie można nabyć pasztety warzywne i przetwory owocowe zamknięte w słoikach od firmy Krauza. Klub Piekarnik zapewni grzańce, pizzę i świąteczny klimat. Znajdzie się też coś dla fanów sera – swoje holenderskie sery zaprezentuje nam „Seromaniak.pl – najlepsze holenderskie sery!”. Świąteczne desery nie mogą się obyć bez dawki miodu – wolnapasieka.pl oferuje całą gamę „płynnego złota”. Swoje wyroby m.in. musztardy i oleje tłoczone na zimno, zaprezentuje również SOSTA.

Na świąteczny upominek dla najmłodszych idealnie sprawdzi się stworzony z pieczołowitością miś od Roszpunki. Świetnym prezentem dla kobiety będą kosmetyki od MONOI, tworzone wyłącznie z naturalnych składników. Nie zabraknie również tradycyjnych pierniczków, rękodzieł i innych wyrobów. Całe wydarzenie odbędzie się w reżimie sanitarnym.

Subskrybuj piekary.info

google news icon