Piekarzanka z debiutem w RMF FM

Sonia Maselik, dzięki głosom internautów dostała się do finału konkursu „Twoje 5 minut w Radio RMF FM” i wygrała go. Kobieta poszła za ciosem – wczoraj odbyła się premiera najnowszego teledysku do jej autorskiej piosenki „Nie mów nic nikomu”.

1 sonia

Wygrana w „Twoje 5 minut w Radio RMF FM”

6 sierpnia, Sonia Maselik wzięła sprawy w swoje ręce i postanowiła spełniać swoje marzenie. Wystartowała w konkursie „Twoje 5 minut w Radio RMF FM” i zachwyciła internautów romantycznym coverem piosenki „What is Love” Haddaway. Zainteresowanie jej osobą było ogromne, wskutek czego piekarzanka wygrała wakacyjną edycję konkursu organizowanego przez Radio RMF FM. Wygrana w konkursie to nie tylko udział w nagraniu POPlista Livesession, ale też niesamowita szansa na zaistnienie w muzycznym świecie.

Nowy utwór - „Nie mów nic nikomu”

Jej najnowszy singiel nosi tytuł „Nie mów nic nikomu” i nawiązuje do popularnych problemów, z którymi spotykamy się na co dzień: hejt i plotki. Wokalistka w żartobliwy sposób przekonuje słuchaczy, że nie warto przejmować się hejtem czy pomówieniami na swój temat. W teledysku widzimy. Negatywne opinie są tworzone przez zazdrosnych ludzi i często nie mają zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością. Utwór ukazuje silną, zdecydowaną kobietę, która nie boi się wyzwań i spełnia swoje marzenia. Singiel łączy w sobie elementy popu i stylu retro.

Młoda, ambitna, utalentowana

Sonia Maselik jest wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów, pochodzącą z Piekar Śląskich. Kobieta ukończyła szkołę muzyczną im. Mieczysława Karłowicza II stopnia w Katowicach. To właśnie w szkole, w latach 2012-2016 Sonia Maselik stawiała pierwsze kroki jako kompozytorka. Piekarzanka ma również na swoim koncie uczestnictwo w popularnych programach talent show, m.in. Must Be The Music i Mam Talent. Jest zdobywczynią wielu wyróżnień i nagród w konkursach ogólnopolskich za twórczość artystyczną. Sonia Maselik miała również przyjemność występować na jednej z scenie z polskimi gwiazdami muzyki, takimi jak: Sylwia Grzeszczak czy Margaret. Tworząc swoje single, artystka współpracuje z najlepszymi producentami: MAVOII lub PUK Music.

Premierowy teledysk "Nie mów nic nikomu"

fot. Facebook Sonia Maselik

Subskrybuj piekary.info

google news icon