Piekarzanka w walce o tytuł Ninja Warrior. Pojedynek odbędzie się 8 marca

Przed nami kolejny pojedynek o tytuł Ninja Warrior. Wśród uczestników walki pojawi się piekarzanka - Klaudia Rzeźniczek. Zmagania sportowców będzie można zobaczyć 8 marca na kanale Polsat.

fot. zrzutka.pl
Klaudia-Rzeźniczek-piekarzanka-ninja-warrior

We wtorek, 8 marca o godzinie 20.05 odbędzie się emisja kolejnego odcinka Ninja Warrior. Wśród uczestników pojawią się także mieszkańcy województwa śląskiego: 21-letni Igor Fojcik z Rybnika, 23-letni Szymon Rapacz z Sosnowica oraz 24-letnia Klaudia Rzeźniczek z Piekar Śląskich.

Kim jest Klaudia Rzeźniczek?

24-letnia Klaudia Rzeźniczek mieszka w Piekarach Śląskich. Na co dzień jest pracownikiem magazynu. Czas wolny dzieli między opieką nad córką a treningami. To „żelazna” kobieta z licznymi budzącymi podziw osiągnięciami: jako pierwsza kobieta w Polsce ukończyła 12-godzinny bieg z przeszkodami, wzięła udział w 5 półmaratonach, wielokrotnie stawała na podium podczas organizowanych lokalnie biegów z przeszkodami.

Starcie z przeszkodami na torze w „Ninja Warrior Polska” nie jest dla niej debiutem. Widzowie mieli okazję poznać Klaudię w II sezonie show.

Ninja Warrior w Polsce

„Ninja Warrior” to światowy fenomen, który narodził się 25 lata temu w Japonii. Rodzime wersje programu można było oglądać w kilkudziesięciu krajach na całym świecie, m.in. USA, Chinach, Egipcie, Francji, Niemczech, Indonezji, Izraelu, Włoszech, Malezji, Holandii, Rosji, Hiszpanii, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Zawodnicy uczestniczący w show muszą przejść wyjątkowy tor liczący kilkadziesiąt przeszkód, sprawdzający różnego rodzaju umiejętności fizyczne. Polską edycję show na licencji Dentsu Japan produkuje Jake Vision.

Źródło: informacja prasowa


Subskrybuj piekary.info

google news icon

czytaj więcej:

Instalacja w czeskim mieście Opava, która informuje o kursowaniu w przeszłości tramwaju

Powstanie tablica pamiątkowa z dawnymi torami?

AZS

Wybór szkoły ponadpodstawowej

Mera - otwarcie

Wielkie otwarcie Centrum Architektury Ogrodowej Mera Garden

Teodorki i Heneczki Bądźcie z nami bibliotekarzami

Piosenka bibliotekarzy w międzynarodowym konkursie

IRRS

Dariusz Iskanin w IRRS

Tak wyglądała droga kilka minut po godz. 15:00

Remont Bytomskiej

089 D2703 8 E71 406 E 93 B8 9 F99 C6481834

Na raty w ZGM