Piekarzanka pilnie potrzebuje pomocy. Potrzeba 20 tys. zł

Piekarzanka Aneta Kołeczko pilnie potrzebuje pomocy. Walczy z rakiem jajników i rakiem płuc. Potrzeba 20 tys. zł na jej leczenie. Jej córki założyły zrzutkę. Wpłacono już 15 908 zł.

Jak opowiada córka pani Anety Magdalena Kołeczko, która założyła zrzutkę, sytuacja jej mamy jest krytyczna i przerasta całą rodzinę.

– W szczególności moją mamę. Moja ukochana mama Aneta Kołeczko wiele już od 2016 roku przeżyła. Choroby nie opuściły jej ani na chwilę, a ponadto doszły kolejne, jeszcze poważniejsze – przyznaje Magdalena Kołeczko.

Pani Aneta zmaga się ze zmianami nowotworowymi na jajnikach i rakiem płuc.

Byłyśmy zmuszone do wypożyczenia koncentratora z tlenem z którym wiążą się kolejne koszty. Dostarczenie nam tlenu służbie zdrowia miało zająć kilka miesięcy. Po kilku dniach oddychanie bez dodatkowego tlenu dla mojej mamy stało się nieosiągalnym wyzwaniem, a łazienka wydawała się być na końcu miasta. Mięśnie bez ruchu stały się miękkie i słabe – opisuje córka pani Anety.

Zrzutka na koncentrator tlenu

Do prawidłowego oddychania pani Aneta potrzebuje przenośnego koncentratora tlenu w formie torebki, żeby mieć go zawsze przy sobie.

Niestety taki sprzęt w sklepie medycznym rozpoczyna się od 10,5 tysiąca w górę. Nam wystarczy używany. Ważne, żeby działał jak należy. Wierzę, że każda złotówka znowu przybliży nas do lepszego funkcjonowania – wyjaśnia Kołeczko.

Każdy, kto chce pomóc Pani Anecie, może wziąć udział w zrzutce: https://zrzutka.pl/azrwax

Subskrybuj piekary.info

google news icon