Piekarzanka Mistrzynią Polski Seniorek w Podnoszeniu Ciężarów

Mistrzostwa w Biłgoraju okazały się owocne w medale dla zawodniczek TRANSBED GKS Andaluzja. Kto wywalczył tytuł Mistrzyni Polski Seniorek w Podnoszeniu Ciężarów?

123sztangistki

Piekarzanka z tytułem

Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Młodzieżowe Mistrzostwa Polski do 23 lat w Podnoszeniu Ciężarów odbywały się od 26 do 29 listopada w Biłgoraju. Do startu w zawodach uprawnionych było ponad 250 osób. Zawodniczki rywalizowały w kategoriach wagowych od 45 kg do +87 kg, natomiast zawodnicy od 59 kg do +109 kg. Przedstawicielki TRANSBED GKS Andaluzja dzielnie reprezentowały swój klub. Mistrzynią Polski Seniorek w kategorii wagowej 76 kg została mieszkanka Piekar Śląskich, Jolanta Wiór. Zawodniczka w pełni zasłużyła na ten tytuł zdobywając trzy złote medale za rwanie (95 kg), podrzut (114 kg) i dwubój (209kg). Podczas zawodów towarzyszył jej trener Artur Borecki. To już kolejny raz, kiedy piekarzanka wraca do domu z tytułem mistrzowskim.

Zwycięstwa mistrzyni pogratulował radny Łukasz Ściebiorowski, publikując obszerny post na jednym z portali społecznościowych.

Medal dla kolejnej wychowanki TRANSBED GKS Andaluzja

Podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski do lat 23 w Podnoszeniu Ciężarów, srebrny medal otrzymała Wiktoria Skowron, która startowała w kategorii wagowej 81 kg. Zawodniczka wywalczyła również brązowy medal w podrzucie w kategorii seniorek. Nie można również zapomnieć o męskiej części reprezentacji TRANSBED GKS Andaluzja: Tomasz Miklas w kategorii wagowej 55 kg zdobył V miejsce z wynikiem 158 kg.

fot. Facebook Transbed Gks Andaluzja

Subskrybuj piekary.info

google news icon

czytaj więcej:

Instalacja w czeskim mieście Opava, która informuje o kursowaniu w przeszłości tramwaju

Powstanie tablica pamiątkowa z dawnymi torami?

Biblioteka

W bibliotece będzie się działo! Przed nami liczne wydarzenia

Pani Aneta walczy z ciężkimi chorobami

Piekarzanka pilnie potrzebuje pomocy. Potrzeba 20 tys. zł

Odnowiony korytarz

Wakacyjne remonty szkół i przedszkoli

Kopiec wyzwolenia

Piekary Śląskie: wirtualny bieg i marsz z...

Vendopark

Piekary Śląskie Vendo Park. Już otwarto sklep...

Narodowy spis powszechny

Ruszył Narodowy Spis Powszechny 2021....