Piekarzanin postanowił ukryć marihuanę w nietypowym miejscu. Policjanci znaleźli narkotyki w chlebaku

Policjanci z Piekar Śląskich zatrzymali 33-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Służby odnalazły woreczek z marihuaną ukrytą w pojemniku na chleb. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut, grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Zdj. ilustracyjne
Marihuana Piekary

W minionym tygodniu policjanci z Piekar Śląskich przeprowadzili rutynową kontrolę w jednym z mieszkań. W lokum 33-latka znaleźli w pojemniku na chleb woreczek z suszem konopnym. przeprowadzone badanie wykazało, że podejrzaną substancją była marihuana.

- Mieszkaniec Piekar Śląskich został zatrzymany, po czym usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. O dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd. Grozi mu do 3 lat więzienia - wyjaśnia Łukasz Czepkowski, rzecznik prasowy piekarskiej komendy.

Subskrybuj piekary.info

google news icon

czytaj więcej:

Amfetmina KMP Piekary

Piekarzanin wpadł za posiadanie sporej ilości amfetaminy

Amfetamina w Piekarach

Policjanci zabezpieczyli tysiąc działek amfetaminy

Kolejni zatrzymani z narkotykami Piekary

Kolejni zatrzymani za posiadanie narkotyków w Piekarach

Amfetamina 100 działek piekarzanina

100 działek amfetaminy w rękach piekarzanina

Uszkodzona Kia ulica Ofiar Katynia

Nieznany sprawca uszkodził samochód przy ul. Ofiar Katynia

Złodziej iglaków Piekarach

Złodziej iglaków grasuje po Piekarach Śląskich

Wypadek wyszyńskiego

Potrącenie przy ulicy Wyszyńskiego