Piekary Śląskie: Zmasakrowane ciało 13-latki z Bytomia. NOWE FAKTY!

13-letnia mieszkanka Bytomia zaginęła 12 stycznia 2021 roku, około godziny 18.00, w Piekarach Śląskich. Przez kilkanaście godzin poszukiwali ją policjanci z Piekar Śląskich z pomocą śledczych z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Akcja poszukiwawcza zakończyła się wczoraj makabrycznym odkryciem zwłok dziewczyny. Co stało się Patrycji Pałoń?

00000000000000001

Jeszcze wczoraj informowaliśmy o zaginięciu 13-latki w Piekarach Śląskich. Nikt nie podejrzewał, że sprawa przybierze taki obrót. Zwłoki nastolatki, przykryte kartonami, znaleziono na terenie nieużytków w Piekarach Śląskich. Jak podaje zespół prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach na ciele 13-latki znajdowały się liczne rany kłute. 15-latek, który opowiedział o zdarzeniu i doprowadził funkcjonariuszy do miejsca, w którym znajdowały się zwłoki, został zatrzymany. Obecnie chłopiec przebywa w Katowickiej Izbie Dziecka. Nastolatek odpowie przed sądem rodzinnym.

Śledztwo nadal jest w toku. Sekcja zwłok wykaże, czy nastolatka była w ciąży. O dalszym rozwoju sprawy będziemy informować na bieżąco.

fot. Facebook Policja Śląska

Subskrybuj piekary.info

google news icon