Piekary Śląskie: wynajem biur w EkoParku

Park Przemysłowo-Technologiczny postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców – oferuje wynajem powierzchni biurowych. Ile kosztuje taka usługa?

00011

PPT EkoPark zajmuje się w głównej mierze udostępnianiem terenów nieużytków poprzemysłowych pod nowe działalności gospodarcze. Skutkuje to rozwojem gospodarczym regionu, a także nowymi miejscami pracy. Firma kieruje się również dobrem środowiska – rekultywuje grunty zdegradowane powierzchniowo, poprawia lokalny klimat i jakość wód gruntowych. Działalność PPT EkoPark w Piekarach Śląskich skupia się również na aktywizacji zawodowej mieszkańców.

Wynajem biur

Oferta usług EkoParku cały czas się powiększa. W budynku Inkubatora Przedsiębiorczości istnieje możliwość najmu powierzchni biurowych. Dostępnych jest 30 lokali o różnej powierzchni i zróżnicowanym wyposażeniu (w biurowcu niegdyś mieściła się szkoła). Czynsz dla przedsiębiorstwa, które działa w okresie do 3 lat na rynku wynosi odpowiednio: I rok – 8,00 zł/mkw, II rok – 14,00 zł/mkw, III rok – 18,00 zł/mkw. Wysokość stawki czynszowej dla przedsiębiorców, którzy działają na rynku od 3 lat wzwyż wynosi 18,00 zł/mkw przez cały okres inkubacji. Opłaty za media są indywidualne – rozliczane w stosunku do zajmowanej powierzchni.

Ze względu na rosnące zainteresowanie usługami mobilnymi w siedzibie klienta, oraz szeroko pojętą pracę zdalną Inkubator Przedsiębiorczości oferuje również wirtualne biuro. Usługi w cenie najmu i/lub wirtualnego biura to: odbieranie korespondencji, pomoc w obsłudze konferencji i spotkań (udostępnienia rzutnika, wi-fi, tablicy ścieralnej) oraz możliwość korzystania z kontaktów i ofert gospodarczych będących w posiadaniu Inkubatora. Ponadto istnieje również opcja wynajęcia sali szkoleniowej w cenie 30 zł za godz.

Przedsiębiorcy, którzy szukają adresu dla swojej firmy powinni zapoznać się z ofertą Inkubatora Przedsiębiorczości, który znajduje się przy ul. W. Roździeńskiego 2A w Piekarach Śląskich. Więcej informacji znajdziemy Osoby zainteresowane podjęciem współpracy proszone są o kontakt pod nr tel. 32 289 04 84.

Subskrybuj piekary.info

google news icon