Piekary Śląskie Vendo Park: zmiana daty otwarcia parku handlowego

Jeszcze wczoraj informowaliśmy, że Vendo Park przy ul. Bytomskiej otwiera się 15 kwietnia, czyli za niecały tydzień. Najprawdopodobniej na skutek przedłużających się obostrzeń postanowiono zmienić datę otwarcia placówki.

2vendo park

Powstały przy ul. Bytomskiej w Piekarach Śląskich Vendo Park to park handlowy o powierzchni ponad 5 tysięcy metrów kwadratowych. Przed parkiem znajduje się spory parking, który jest w stanie pomieścić 145 pojazdów. Pozytywną cechą parków handlowych, zwłaszcza w dobie pandemii koronawirusa jest to, iż sklepy nie posiadają części wspólnej tak jak ma to miejsce w galeriach handlowych. Tutaj każdy sklep ma osobne wejście. Pozwala to zminimalizować kontakty międzyludzkie oraz zmniejszyć ryzyko zakażenia koronawirusem.

Nowa data otwarcia Vendo Parku

Początkowo obiekt miał być czynny od 15 kwietnia 2021 roku. Data jednak uległa zmianie, a domniemanym powodem opóźnienia mogą być przedłużające się restrykcje czy trwające prace w poszczególnych sklepach. Otwarcie Vendo Parku przy ul. Bytomskiej nastąpi 21 kwietnia 2021 roku.

Listę sklepów, które otworzą się 21 kwietnia w Vendo Parku znajdziemy TUTAJ.

Subskrybuj piekary.info

google news icon