Piekary Śląskie. Policjanci zatrzymali 44-latka w związku ze sprawą zabójstwa w mieście

Tragiczna wiadomość z Piekar Śląskich. W piątek, 23 lutego, w Brzezinach Śląskich zmarł zaatakowany nożem mężczyzna. Policjanci ustalili tożsamość napastnika. Funkcjonariusze zatrzymali 44-letniego mieszkańca.

Tragedia w Piekarach Śląskich

Jak podają mundurowi, zdarzenie miało miejsce w piątkowy wieczór w dzielnicy Brzeziny Śląskie. 23 lutego na ulicy Bednorza 39-latek został zaczepiony przez swojego znajomego. W pewnym momencie drugi z mężczyzn zaatakował nożem. Następnie 44-latek zbiegł z miejsca zdarzenia. Niestety ofiara zmarła. Na miejscu do późnej nocy pracowali śledczy pod nadzorem prokuratora. Zlecono także sekcję zwłok. Technik zabezpieczył nóż. Funkcjonariuszom udało się ustalić tożsamość napastnika. Nie minęło dużo czasu, a został zatrzymany do sprawy przez dzielnicowych. 44-latek trafił do policyjnej celi.

- W niedzielę przed południem prokurator przedstawił mu zarzut zabójstwa oraz wystąpił z wnioskiem o tymczasowy areszt. Sąd przychylił się do niego, a mężczyzna trafił za kratki, gdzie będzie czekał na wyrok w sprawie zbrodni, którą popełnił - przekazują mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich.

Subskrybuj piekary.info

google news icon