Piekary Śląskie: miejskie gadżety dostępne w MCIiT

W piątek, 19 marca, pojawiła się pierwsza partia gadżetów promujących miasto Piekary Śląskie. W siedzibie Miejskiego Centrum Informacji i Turystyki przy ul. Bytomskiej 157 będzie można nabyć chusty, kubki, torby, a także skarpety. Wszystkie osoby zainteresowane kupnem gadżetów powinny się pospieszyć – materiały są limitowane.

Jeśli mieszkasz w Piekarach Śląskich i kochasz to miasto musisz wzbogacić swoją kolekcję kubków, o ten sygnowany pięknym napisem i grafiką , który można nabyć w Miejskim Centrum Informacji i Turystyki. Wśród miejskich gadżetów nie zabrakło również elementu odzieży, który jest niezbędny o tej porze roku – chusta. Zdobiony materiał nie tylko ogrzeje naszą szyję, ale z pewnością przyciągnie wzrok wielu osób i tym samym rozpromuje nasze miasto. Na zakupy najlepiej udać się wraz z białą torbą “I love Piekary Śląskie” lub czarną “PIEKARY Trefmy się”. Z kolei na chłodne poranki przydadzą nam się piekarskie skarpety.

W Miejskim Centrum Informacji i Turystyki znajdziemy również:

• książki: “Rajza z piekarskom godkom”, “Co w ślonski duszy gro”, “Piekary – ku chwale bohaterom czyli rzecz o Kopcu Wyzwolenia”, “Wartości przyrodnicze Piekar Śląskich”,
• mapy turystyczne ze ścieżkami rowerowymi – “Mapa atrakcji turystycznych ziemi tarnogórsko-lublinieckiej”,
• znaczki turystyczne z piekarskimi motywami,
• widokówki,
• magnesy.

Miejskie Centrum Informacji i Turystki w Piekarach Śląskich działa już od 2006 roku. Spółka organizuje wczasy, a także wycieczki krajowe i zagraniczne. Przedsiębiorstwo promuje również walory turystyczne naszego miasta.

fot. UM Piekary Śląskie/Facebook Miejskie Centrum Informacji i Turystyki w Piekarach Śląskich

Subskrybuj piekary.info

google news icon