Piekary Śląskie: McDonald’s – data otwarcia pierwszej restauracji

Pierwsza restauracja sieci McDonald’s zostanie otwarta już w ten weekend. Do tej pory, by skorzystać z oferty popularnej sieci fast food musieliśmy pojechać do Bytomia, gdzie znajdują się aż 3 punkty. Poznajmy termin otwarcia McDonald’s w naszym mieście.

Mcdonalds

Prace nad budową restauracji rozpoczęły się we wrześniu 2020 r. Ulica Bytomska stała się wówczas istnym placem budowy. Nieopodal restauracji trwały prace nad marketem Aldi, za McDonald’s powstawał park handlowy Vendo Park, zaś po drugiej stronie remontowana jest dawna hala Zametu. Sklep niemieckiej sieci Aldi jest już czynny, Vendo Park zostanie otwarty w kwietniu, a McDonald’s?

Data otwarcia restauracji McDonald's w Piekarach Śląskich

Pierwsza restauracja sieci McDonald’s przy ulicy Bytomskiej 52 w Piekarach Śląskich zostanie otwarta w sobotę, 27 marca o godzinie 12.00.

Będzie to pierwsza restauracja w naszym mieście, 72. w województwie śląskim i 466. w Polsce.

Restauracja otwarta będzie codziennie od 6:00 do 24:00. W tych samych godzinach zmotoryzowani goście mogą skorzystać także z linii McDrive.

Od poniedziałku do piątku do godz. 10:30, a w weekendy do godz. 11:00 obowiązuje menu śniadaniowe. W pozostałych godzinach dostępna jest klasyczna oferta McDonald’s. Goście lokalu mogą skorzystać także ze strefy McCafé. Dodatkowo w dniu otwarcia na gości będzie czekać promocja w postaci puszki Coca-Coli gratis do każdego zamówienia.

Sprzedaż posiłków w McDonald's w Piekarach Śląskich tylko na wynos albo w opcji McDrive

Restaurację zaprojektowano w stylu Alphabet, który charakteryzuje się ciepłą kolorystyką z dominującymi odcieniami żółtego. Wnętrze wyróżniają elementy graficzne nawiązujące do liter alfabetu. W restauracji oraz na linii McDrive zastosowano także nowoczesne rozwiązania, takie jak cyfrowe menuboardy. Na zewnątrz lokalu znajduje się plac zabaw oraz ogródek. Dostępne są także stojaki dla rowerów i parking z 22 miejscami dla samochodów osobowych.

Restauracja w Piekarach Śląskich jest przystosowana do obsługi osób z niepełnosprawnościami. Oferuje też darmowy dostęp do Internetu. Pracę znalazło tam 40 osób, 12 z nich to menadżerowie. Ze względu na obecne ograniczenia związane z pandemią, sprzedaż prowadzona jest wyłącznie w opcji na wynos oraz poprzez linię McDrive.

Subskrybuj piekary.info

google news icon