Piekary Śląskie. Agresywni bracia pobili 17-latka przed sklepem. Do tego kopali interweniującego policjanta WIDEO

Policjanci z piekarskiej patrolówki zatrzymali dwóch braci, którzy w Piekarach Śląskich pobili 17-latka. Chłopak został zaatakowany po tym, jak wychodząc ze sklepu chciał zabrać czekającego na niego psa.

Policja Śląska
Agresywni bracia piekary slaskie

Do zdarzenia doszło w środę 22 listopada 2023 r. po 22.00 na ulicy Okulickiego w Piekarach Śląskich. Mundurowi zostali skierowani w okolicę jednego ze sklepów, gdzie, według zgłoszenia, miało dojść do bójki.

Agresywni bracia pobili 17-latka przed sklepem w Piekarach Śląskich

Na miejscu stróże prawa zastali dwóch agresywnych mężczyzn, którzy chwilę wcześniej pobili 17-letniego mieszkańca Piekar Śląskich. Chłopak został zaatakowany po tym, jak wychodząc ze sklepu chciał zabrać czekającego na niego psa.

Napastnicy nie stosowali się do wydawanych przez mundurowych poleceń, kierując na nich swoją agresję. Interweniujący policjanci musieli użyć siły, aby ich obezwładnić i zatrzymać. Młodszy z braci znieważył jednego z mundurowych, oprócz tego kopiąc i plując, naruszył także jego nietykalność.

23 i 26-latek trafili do policyjnego aresztu, a następnie do prokuratora i sądu, gdzie zostali objęci policyjnym dozorem.

Gańba Radio Piekary

Może Cię zainteresować:

Mylne tropy, fałszywe oskarżenia, zagadka kryminalna w Radiu Piekary. Rusza drugi sezon "Gańby"

Autor: Redakcja

13/11/2023

Potrącenie w Piekarach Śląskich

Może Cię zainteresować:

Potrącenie w Piekarach Śląskich. 80-letnia poszkodowana trafiła do szpitala

Autor: Redakcja

13/11/2023

Subskrybuj piekary.info

google news icon