Piekarskie Netto przejdzie renowację. Modernizacja sklepu potrwa niespełna tydzień

Netto przy ul. Jana Pawła II 28 przejdzie modernizację. W sklepie wykonana zostanie przebudowa, wnętrze zostanie unowocześnione oraz pojawią się kasy samoobsługowe. Klienci w trakcie zakupów będą mogli posłuchać także muzyki w tle.

W sobotę, 25 czerwca po zamknięciu sklepu rozpocznie się jego modernizacja. Netto przy ul. Jana Pawła II 28 zostanie unowocześnione. Najważniejszą zmianą i wielką wygodą dla klientów będzie wprowadzenie kas samoobsługowych, co skróci łączny czas robienia zakupów.

Świeże pieczywo i nowoczesna zielona strefa

Kolejną cześcią remontu będzie odświeżenie strefy warzyw i owoców. Dzięki zmianom ekspozycja zostanie powiększona, a dostępność asortymentu będzie większa. Po remoncie w sklepie pojawi się strefa świeżego pieczywa, gdzie codziennie wypiekane będą świeże bułki i chleby.

Zmianom ulegnie także wnętrze Netto. Sklep zostanie odmalowany, a część regałów wymieniona. Pojawią się także zmiany elementów wykończeniowych, w tym laminatów czy płytek w strefie kasowej. Zmodernizowany zostanie również układ oświetlenia, który doświetli poszczególne kategorie produktów.

W sklepie zainstalowany zostanie dźwiękowy system komunikacji, dzięki temu najważniejsze informacje dla klientów będą nadawane przez głośniki, a zakupy umili muzyka w tle. Po remoncie pojawią się nowe wózki i koszyki na zakupy.

4 dni remontu - wiele zmian

- Prace remontowe rozpoczną się w sobotę, 25 czerwca po godzinie 22.00, tak aby klienci mogli jeszcze w tym dniu zrobić zakupy, i potrwają do czwartku, 30 czerwca - tłumaczy Adrianna Dekielińska, junior PR manager Netto Polska.

Netto ponownie otworzy się 30 czerwca, o godzinie 8. W specjalnej gazetce przygotowanej z okazji otwarcia będzie można znaleźć promocje poszczególnych artykułów sklepu.

Subskrybuj piekary.info

google news icon

czytaj więcej:

świeże wypieki Netto

Otwarcie wyremontowanego Netto przy ul. Jana Pawła II

Frenzla

Rozpoczyna się remont ulicy Frenzla

Parkingi olimpijska

Nowe miejsca parkingowe, tym razem przy ulicy Olimpijskiej

Remont kapliczki

Dobiegł końca remont kaplicy św. Ignacego Loyoli

Szarlej nowe wiaty

Nowe wiaty autobusowe w Piekarach - Szarleju

Remonty dróg piekary

Remont jezdni na Powstańców Warszawskich

Instalacja w czeskim mieście Opava, która informuje o kursowaniu w przeszłości tramwaju

Powstanie tablica pamiątkowa z dawnymi torami?