Piekarskie Netto przejdzie renowację. Modernizacja sklepu potrwa niespełna tydzień

Netto przy ul. Jana Pawła II 28 przejdzie modernizację. W sklepie wykonana zostanie przebudowa, wnętrze zostanie unowocześnione oraz pojawią się kasy samoobsługowe. Klienci w trakcie zakupów będą mogli posłuchać także muzyki w tle.

W sobotę, 25 czerwca po zamknięciu sklepu rozpocznie się jego modernizacja. Netto przy ul. Jana Pawła II 28 zostanie unowocześnione. Najważniejszą zmianą i wielką wygodą dla klientów będzie wprowadzenie kas samoobsługowych, co skróci łączny czas robienia zakupów.

Świeże pieczywo i nowoczesna zielona strefa

Kolejną cześcią remontu będzie odświeżenie strefy warzyw i owoców. Dzięki zmianom ekspozycja zostanie powiększona, a dostępność asortymentu będzie większa. Po remoncie w sklepie pojawi się strefa świeżego pieczywa, gdzie codziennie wypiekane będą świeże bułki i chleby.

Zmianom ulegnie także wnętrze Netto. Sklep zostanie odmalowany, a część regałów wymieniona. Pojawią się także zmiany elementów wykończeniowych, w tym laminatów czy płytek w strefie kasowej. Zmodernizowany zostanie również układ oświetlenia, który doświetli poszczególne kategorie produktów.

W sklepie zainstalowany zostanie dźwiękowy system komunikacji, dzięki temu najważniejsze informacje dla klientów będą nadawane przez głośniki, a zakupy umili muzyka w tle. Po remoncie pojawią się nowe wózki i koszyki na zakupy.

4 dni remontu - wiele zmian

- Prace remontowe rozpoczną się w sobotę, 25 czerwca po godzinie 22.00, tak aby klienci mogli jeszcze w tym dniu zrobić zakupy, i potrwają do czwartku, 30 czerwca - tłumaczy Adrianna Dekielińska, junior PR manager Netto Polska.

Netto ponownie otworzy się 30 czerwca, o godzinie 8. W specjalnej gazetce przygotowanej z okazji otwarcia będzie można znaleźć promocje poszczególnych artykułów sklepu.

Subskrybuj piekary.info

google news icon

czytaj więcej:

świeże wypieki Netto

Otwarcie wyremontowanego Netto przy ul. Jana Pawła II

Remont kapliczki

Dobiegł końca remont kaplicy św. Ignacego Loyoli

Szarlej nowe wiaty

Nowe wiaty autobusowe w Piekarach - Szarleju

Zakaz parkowania przy blokach

Przy blokach na os. Wieczorka postawiono słupki

Tężnia solankowa w Piekarach

Tężnia solankowa otwarta od 1 maja

Remont Radzionkowskiej Piekary

Remonty dróg w mieście za 25 milionów złotych już wkrótce

Instalacja w czeskim mieście Opava, która informuje o kursowaniu w przeszłości tramwaju

Powstanie tablica pamiątkowa z dawnymi torami?