Piekarskie Centrum Medyczne organizuje kolejną edycję szkoły rodzenia

W dzisiejszych czasach, wielu z nas boryka się z przewlekłym stresem. Warto więc robić wszystko, by unikać jego nadmiaru. Temat porodu i kwestii związanych z przyjściem dziecka na świat również bywa czynnikiem, który, zarówno na przyszłe mamy jak i najbliższe otoczenie, może wpływać negatywnie. Piekarskie Centrum Medyczne, kolejny raz przeprowadzi cykl zajęć, dzięki którym ten ważny (ale i stresujący) czas będzie przebiegał dużo spokojniej.

Piekarskie Centrum Medyczne

Idea szkoły rodzenia, której głównym zadaniem jest przygotowanie zarówno kobiety jak i jej partnera do porodu, nie jest niczym nowym. W Polsce tego typu zajęcia przeprowadzane są od ponad 60 lat. Z roku na rok - zyskują na popularności. Większa świadomość i mniejszy stres. To główne powody, dla których warto rozważyć udział w tego typu zajęciach.

Za darmo i dla wszystkich!

Kolejna edycja Szkoły Rodzenia w Piekarach Śląskich startuje już 10 sierpnia 2021. Prowadzone zajęcia będą darmowe. W dodatku nie trzeba wcale być mieszkańcem miasta. Spotkania będą odbywać się w każdy wtorek i czwartek o godz. 16:00 - 18:00 w Poradni Wielospecjalistycznej przy ul. Piłsudskiego 5 w Piekarach Śląskich.

- Przeprowadzam takie zajęcia od kilku lat. Cieszą się one dużym zainteresowaniem. W poprzedniej grupie miałam aż 25 pań. Startujemy już jutro. Póki co zapisało się 11 osób. Takie spotkania są bardzo wazne, można się dowiedzieć jak to wszystko wygląda i czego się spodziewać - mówi położna Elżbieta Małocha.

Więcej informacji można uzyskać w Poradni Wielospecjalistycznej pod numerem telefonu (32) 284 55 20 wew. 53 lub bezpośrednio u prowadzącej pod numerem 693 867 521.

Zapisać można się w dalszym ciągu. Jutrzejsze (10 sierpnia) spotkanie będzie typowo organizacyjne. Po odbytym kursie, większość przyszłych matek decyduje się na poród w Piekarach. Nie jest to jednak warunek konieczny.

zdj. FB Piekarskie Centrum Medyczne

Subskrybuj piekary.info

google news icon