Piekarskie biuro podróży z konkurencyjnymi cenami. Na wakacje w sezonie za mniej niż 2 tys. zł

Tegoroczne wakacje rozpoczęły się z przytupem. W niektórych miejscach na Śląsku temperatura przekraczała 30 stopni Celsjusza. Fala upałów nie zniechęca podróżników do odbycia kolejnej eskapady. Wręcz przeciwnie - nie ma nic przyjemniejszego niż upał spędzony w zimnym basenie. Biuro podróży Protravel zachęca do kupna wakacji za mniej niż 2 tys. zł.

Pixaby
Wakacje za mniej niż 2 tysiące

Wakacje za mniej niż 2000 zł w sezonie wydają się niemożliwe? A jednak! Biuro podróży Protravel, które udostępnia oferty dwunastu organizatorów, oferuje szeroki zakres wakacyjnych wyjazdów.

W sezonie letnim 2022 ze względu na rosnące ceny paliwa i inflację wakacyjne oferty podrożały w porównaniu do roku poprzedniego o kilkaset złotych. Dobrym przykładem jest biuro podróży Tui, w którym jeszcze w 2021 roku do Bułgarii na tydzień można było polecieć za 1600 zł, obecnie ceny za najtańszy all inclusive rozpoczynają się za 2100 zł.

Nowe trendy w sezonie 2022

Przez wiele lat opcja "na ostatnią chwilę" była najbardziej opłacanym sposobem zakupienia wakacji. Niestety trend ten zauważyły biura podróży, które od co najmniej dwóch sezonów z premedytacją podwyższają ceny ofert tuż przed wyjazdem. Wniosek? Kupno urlopu w tzw. opcji "first minute". Zaliczka to jedyne 5 proc. całej ceny - oczywiście w zależności od wybranego biura podróży.

Pomimo panujących trendów Protravel nadal zachęca atrakcyjnymi cenami ofert w opcji "na ostatnią chwilę". W tym sezonie, a konkretnie 28 czerwca br. można wybrać się na tydzień wakacji w wariancie all inclusive za jedyne 1776 zł. Organizator - Rainbow w tej cenie zaprasza do słonecznej Gruzji.

Wakacje z Protravel
Protravel

Kolejna oferta wyceniona została również za mniej niż dwa tys. zł. Organizator Itaka w tym zakresie cenowym zaprasza do Bułgarii - Złotych Piasków na tygodniowy pobyt w wariancie all inclusive. Wylot z Katowic już 1 lipca br. W ofercie: dwa baseny, wieczorne animacje i sporty wodne na plaży.

Trzecią opcją w biurze podróży Protravel jest Grecja. Za mniej niż dwa tys. złotych można wybrać się w dwa miejsca. Pierwsze z nich to wyspa Lesbos, a konkretnie miejscowość Anaxos Skoutarou. Hotel z opcją all inclusive w ofercie tygodniowej, organizowanej przez Rainbow, w terminie od 6. do 13. lipca. Drugą ofertą jest położona w Grecji kontynentalnej miejscowość Kokkino Nero, również z opcją all inclusive w wariancie tygodniowym.

All inclusive 2022
Protravel

Last minute czy first minute?

Wybór wakacji zależy od wielu czynników. Najważniejsze to wysokość funduszy, liczba osób, a także termin urlopu. W zależności od tego można zdecydować się na jedną z tych opcji. Wobec tego, dla osób, które wolą zaplanować swój urlop z wyprzedzeniem polecamy biuro podróży Tui - konkurencyjne ceny w ofercie first minute, natomiast dla osób lubiących spontaniczne wypady polecamy Protravel.

Inną alternatywą dla wyjazdów "na ostatnią chwilę" są Facebookowe grupy podróżnicze, jak - "Odsprzedam, odkupię wczasy". W postach pojawiają się wakacyjne oferty, z których uczestnicy dobrowolnie rezygnują. Często z przyczyn losowych - choroby, braku szczepień czy paszportów. Ceny są konkurencyjne ze względu na krótki czas rozpoczęcia wakacji.

Subskrybuj piekary.info

google news icon