Piekarski poseł Jerzy Polaczek żartuje ze szczepionki i Sosnowca. Cięta riposta Arkadiusza Chęcińskiego

Poseł Jerzy Polaczek poinformował wczoraj na jednym z portali społecznościowych, iż właśnie zapisał się na szczepienie. System na miejsce szczepienia wyznaczył Sosnowiec – Polaczek nie omieszkał zażartować z miasta, gdzie ma przyjąć dawkę szczepionki. Na reakcję nie trzeba było czekać długo – prezydent Sosnowca zripostował słowa piekarskiego posła.

Jerzy polaczek arkadiusz checinski

27 grudnia w Polsce ruszył Narodowy Program Szczepień. Od jutra rusza kolejna tura zapisów – o przyjęcie szczepionki będą mogły się starać wszystkie osoby 60+ (w tym urodzone przed 1951r.). Wczoraj na Facebooku poseł Prawa i Sprawiedliwości, Jerzy Polaczek, opublikował wpis dotyczący zarejestrowania się na szczepienie. Miejsce, w którym zostanie zaszczepiony piekarski poseł to Sosnowiec. Jerzy Polaczek prześmiewczo odniósł się do szczepionki i miejsca, w którym ma ją przyjąć:

Na wpis Jerzego Polaczka, Prezydent Miasta Sosnowiec Arkadiusz Chęciński zareagował niemal natychmiast:

W komentarzach pod postem Arkadiusza Chęcińskiego rozpętała się ostra dyskusja. Wiele osób wytyka Jerzemu Polaczkowi brak poczucia humoru – z niektórych spraw nie powinno się żartować, a już na pewno nie w taki sposób. Inni proponują zrezygnować ze szczepienia i przejść na koniec kolejki, jeśli tak wielkim problemem jest miejsce podania szczepionki. Internauci podkreślają również, iż duża liczba osób musi pokonać sporą odległość, by zostać zaszczepionym. Dystans z Piekar Śląskich do Sosnowca samochodem można pokonać w czasie około 25 minut – jak widać Sosnowiec nie jest na końcu świata.

fot. Facebook Jerzy Polaczek/Arkadiusz Chęciński

Subskrybuj piekary.info

google news icon