Piekarski Monopol

Piekarski Monopol. GeekPoint tworzy grę planszową o Piekarach Śląskich

Chyba nie ma osoby, która nie grała lub nie słyszała o Monopoly. To klasyczna gra planszowa, która polega na handlu nieruchomościami. Gracze operują tam dużą ilością gotówki, przez co łatwo można się wzbogacić lub stracić cały swój dobytek. GeekPoint postanowił stworzyć lokalną wersję tej gry, która będzie zawierać typowe miejsca w Piekarach Śląskich.

GeekPoint to powstały niedawno sklep dla prawdziwych graczy w Piekarach Śląskich przy ul. Bytomskiej 188. Można tam kupić, sprzedać oraz wymienić gry na konsole.

Teraz sklep postanowił zaoferować klientom coś lokalnego. GeekPoint prowadzi prace nad piekarską wersją Monopoly. Gra nie będzie wydana pod oficjalną marką „Monopoly”, lecz jej zasady będą odwzorowywać pierwowzór. Obecnie twórcy gry zbierają opinie i sugestie piekarzan na temat miejsc, jakie powinny znaleźć się w planszówce. Musimy przyznać, że gra nabiera już kształtu. Piekarzanie nie mogą się już doczekać, kiedy planszówka wejdzie do sprzedaży.

<

fot. Facebook GeekPoint Piekary Śląskie

czytaj dyskusję

GeekPoint

Gra nie będzie nosiła tytułu jak głosi nagłówek "Piekarski Monopol". Tytuł oraz reszta szczegółów zostanie na dniach ogłoszona.

Polecamy: