Piekarski Jerusalema Challenge - zabawa pod Kopcem Wyzwolenia

Przed nami uroczysty finał akcji „Senegal welcome to Piekary”, który odbędzie się już 15 maja 2021 roku. Od godziny 15.00 pod Kopcem Wyzwolenia będzie na nas czekać moc atrakcji Sprawdź harmonogram wydarzenia.

Kopiec wyzwolenia

Taniec, śpiew, ćwiczenia i muzyka na żywo – wielka zabawa czeka nas już w najbliższą sobotę 15 maja pod Kopcem Wyzwolenia. To nie wszystko, ponieważ biorąc udział w tym wydarzeniu pomagamy spełniać czyjeś marzenia. Akcja „Senegal welcome to Piekary” to ciąg różnego rodzaju wydarzeń kulturalnych, które miały za zadanie przeciwdziałać rasizmowi oraz pomóc młodym piłkarzom z Senegalu.

Harmonogram wydarzenia

15:00 – rozpoczęcie wydarzenia
15:10 – nauka kroków do tańca Jerusalema
16:00 – start piekarskiego challengu
16:30 – ZUMBA
17:00 – koncerty:
• Sonia Maselik,
• Zespół FULLIGHT
• Tomasz „Haja” Dawid, Magdalena Pal, Radosław „Redvard” Dolański
18.00 – ogniska

W czasie trwania wydarzenia będą rozpalane ogniska, przy których będzie można upiec różne pyszności. Najmłodszych mieszkańców Piekar Śląskich również czeka świetna zabawa – malowanie twarzy czy kręcenie warkoczyków. Każda osoba, która chce wziąć udział w challengu jest zobowiązana do wniesienia opłaty wpisowej w wysokości 10 zł. Pieniądze należy wrzucić do puszki fundacji podczas wydarzenia. Dzięki wpłacie otrzymamy dodatkowo kiełbas na ognisko oraz chlebek.

fot. Aleksandra Szlęzak

Subskrybuj piekary.info

google news icon