Piekarscy policjanci w ciągu 4 dni zatrzymali 14 osób poszukiwanych. Wśród nich mężczyzna poszukiwany listem gończym

Piekarscy policjanci w cztery dni zatrzymali czternaście osób poszukiwanych. Wśród nich był mężczyzna poszukiwany listem gończym. Podczas zatrzymania chcąc zmylić funkcjonariuszy podał dane swojego brata. Piekarzanin spędzi osiem miesięcy w areszcie.

KMP Piekary Śląskie
Zatrzymania osób poszukiwanych piekary

Piekarscy policjanci od kilkunastu dni zatrzymali już ponad 26 osób poszukiwanych. W ciągu 4 dni było to 10 zatrzymań.

Sprytny inaczej

Jednym z zatrzymanych osób był 36-letni mężczyzna, który podczas zatrzymania przy ulicy Józefskiej podał dane osobowe swojego brata. Policjanci nie uwierzyli w fałszywą tożsamość poszukiwanego. Dodatkowo przeszukali piekarzanina. Znaleźli przy nim woreczek z białą substancją. Po zbadaniu okazało się, że to amfetamina.

- Mężczyzna trafił do Aresztu Śledczego w Tarnowskich Górach, gdzie spędzi najbliższe 8 miesięcy. Nie uniknie również odpowiedzialności za posiadanie substancji zabronionych - tłumaczą piekarscy funkcjonariusze.

Kolejnym zatrzymanym był 20-letni mężczyzna, który został zatrzymany, ponieważ przechodził przez jezdnię w miejscu niedozwolonym. Piekarzanin został ukarany mandatem karnym, a następnie trafił do policyjnej celi.

- Liczba osób poszukiwanych wciąż ulega zmianie, cały czas wielu z nich ukrywa się przed organami ścigania, wierząc że nie zostaną zatrzymani. W rzeczywistości jednak spotkanie z policjantami kończy się zatrzymaniami osób poszukiwanych w najmniej oczekiwanych przez nich okolicznościach - dodają policjanci.

Subskrybuj piekary.info

google news icon