Piekarscy policjanci jednego dnia zatrzymali 5 osób poszukiwanych. U jednego z nich znaleźli amfetaminę

W trakcie jednego dnia piekarscy stróże prawa zatrzymali pięć osób poszukiwanych. U jednego z zatrzymanych mężczyzn policjanci znaleźli woreczek z białą substancją. Do zatrzymania doszło przy ulicy Maczka.

Kolejne osoby zatrzymane

Produktywny dzień piekarskich policjantów

Do zatrzymań doszło we wtorek, 28 sierpnia. W ręce piekarskich stróżów prawa "wpadło" 5 osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Pierwszego poszukiwanego dzielnicowi zatrzymali przy ulicy Bednorza. 41-latek najbliższe 6 miesięcy spędzi w areszcie. Kolejnego mężczyznę, który w areszcie spędzi ponad 4 lata, zatrzymali policjanci z patrolu drogowego na ulicy Maczka. Podczas przeszukania policjanci znaleźli przy 42-latku woreczek foliowy z zawartością białego proszku. Po zbadaniu substancji okazało się, że jest to amfetamina.

Kolejnego poszukiwanego listem gończym, który ma do odbycia karę ponad jednego roku pozbawienia wolności mundurowi zatrzymali na ulicy Popiełuszki. Następnie przed godziną 19.00 na ulicy Przyjaźni policjanci wylegitymowali zgłaszającego interwencję 52-latka. Jak się okazało, mężczyzna poszukiwany był celem odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności. Ostatniego z poszukiwanych dwoma listami gończymi celem odbycia kary 8 miesięcy pozbawienia wolności zatrzymali policjanci z wydziału kryminalnego.

Zatrzymany narkotyki

Może Cię zainteresować:

Kolejne dwie osoby zatrzymane w Piekarach. Mężczyźni mieli przy sobie ponad 40 działek dilerskich

Autor: Martyna Urban

11/08/2023

Subskrybuj piekary.info

google news icon