Piekarscy mundurowi przejęli nielegalne znaleziska. Cztery osoby zatrzymane

W weekend w ręce stróżów prawa wpadły kolejne osoby posiadające zabronione substancje. Mężczyźni odpowiedzą przed sądem. Grozi im do trzech lat kary więzienia.

Komenda Miejska Policji w Piekarach Śląskich
Policja piekary slaskie narkotyki

Kolejne narkotyki w Piekarach Śląskich

Funkcjonariuszom, zajmującym się patrolowaniem i interwencją, udało się wytropić nowe ślady nielegalnej działalności. W ostatni weekend zatrzymali cztery osoby posiadające przy sobie środki odurzające. Pierwsza interwencja miała miejsce na ulicy Janty. Zatrzymano tam 22-latka z marihuaną. Kolejna akcja odbyła się na ulicy Diamentowej, gdzie wpadł 36-latek. Mężczyzna posiadał amfetaminę. Dwaj kolejni zatrzymali zostali zlokalizowani na ulicy Wyzwolenia oraz Kleeberga. Obaj posiadali zabronione substancje. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Odpowiedzą przed prokuratorem i sądem. Za popełnione czyny grozi im do trzech lat więzienia.

Takie zdarzenia to nic nowego dla piekarskich policjantów. Niestety nierzadko zdarza im się zatrzymać właścicieli narkotyków. Tylko w ubiegłym miesiącu mundurowi ujawnili siedem osób, które posiadały łącznie ponad kilogram środków odurzających.

Subskrybuj piekary.info

google news icon