PANEK CarSharing daje swoim Użytkownikom 5 000 zł nagrody!

PANQUIZ to nowa akcja organizowana przez firmę PANEK CarSharing. Jest to konkurs, w którym udział może wziąć każdy. A nagrody są naprawdę imponujące!

PANQUIZ FB

Nagrody

Tego w CarSharingu jeszcze nie było! To pierwsza taka szansa, aby praktycznie bezwysiłkowo zgarnąć bonus w wysokości aż 1 000 zł w aplikacji PANEK. Dodatkowo wygrywa aż 5 osób. Bonus można wykorzystać przez 30 dni.

Co trzeba zrobić?

Wystarczy wziąć udział w PANQUIZIE, gdzie będziesz musiał odpowiedzieć na 18 pytań. Liczy się zarówno poprawność odpowiedzi, jak i szybkość wykonania testu. Wszystkie odpowiedzi można znaleźć na stronie internetowej, wystarczy być szybkim w szukaniu.

Czas trwania

Akcja trwa od 22 do 31 marca 2021 r. Wyniki zostaną ogłoszone jeszcze przed świętami, więc nagrodę będzie można wykorzystać na dojazd na Wielkanoc do rodziny! W końcu w PANEK jest aż 250 stref.

PANQUIZ ZNAJDZIESZ TUTAJ

A jeżeli jeszcze nie masz konta w PANEK CarSharing...

Każdy nowy użytkownik dostanie za darmo 20 zł na swoje pierwsze przejazdy, a jeśli skorzysta z kodu TERAZ10 otrzyma dodatkowe 10 zł na przejazdy. Samochód można wynająć i oddać w dowolnym miejscu w Polsce objętym strefą PANEK.

Więcej informacji: https://panekcs.pl/

Subskrybuj piekary.info

google news icon