Otwarcie wyremontowanego Netto przy ul. Jana Pawła II. Nowoczesny design i atrakcyjne promocje

Po niespełna tygodniowym remoncie Netto przy ul. Jana Pawła II zostało otwarte. Wyremontowane zostało stanowisko warzyw i owoców, oprócz tego klienci mogą zakupić świeżo wypiekany chleb i bułki. Zamontowane zostały głośniki, dzięki którym muzyka umila czas gościom. Dodatkowo klienci mogli skorzystać z atrakcyjnych rabatów.

Netto przy ulicy Jana Pawła II po remoncie trwającym od 25 czerwca zostało otwarte w czwartek, 30 czerwca o godzinie 8. Od wejścia na klientów czekały promocyjne gazetki, w których umieszczone okazyjne ceny produktów. Od samego otwarcia klientów nie brakowało.

- Przyszłyśmy tutaj z koleżanką, bo słyszałyśmy, że z okazji ponownego otwarcia wybrane produkty będą tańsze. Kupimy awokado, bo dziś dwie sztuki są za pięć złotych - mówi Anna, piekarzanka.

Z okazji otwarcia atrakcyjne rabaty

Jakie promocje czekały na pierwszych klientów? Przykładowo 1kg arbuza za 2,49zł, dwa awokado hass za 4,99 zł, pól kilograma bobu za 7,99 zł oraz brokuł za 3,99 zł. Dodatkowo z okazji ponownego otwarcia klienci mogli skorzystać z gazetki promocyjnej.

W trakcie remontu odświeżono strefę warzyw i owoców. Dzięki zmianom ekspozycja została powiększona, a dostępność asortymentu jest większa. Po remoncie w sklepie pojawiła się strefa świeżego pieczywa, gdzie codziennie wypiekane od dziś będą świeże bułki i chleby.

Zmianom uległo także wnętrze Netto. Sklep został odmalowany, a część regałów wymieniona. Pojawiły się także zmiany elementów wykończeniowych, w tym laminatów czy płytek w strefie kasowej. Zmodernizowany został również układ oświetlenia, który doświetlił poszczególne kategorie produktów.

W sklepie zainstalowano dźwiękowy system komunikacji, dzięki czemu najważniejsze informacje dla klientów są nadawane przez głośniki, a zakupy umila muzyka w tle. Po remoncie pojawiły się nowe wózki i koszyki na zakupy.

Subskrybuj piekary.info

google news icon

czytaj więcej:

Netto Piekary

Netto przy ul. Jana Pawła II 28 przejdzie modernizację

Basen w Piekarach

W mieście zostanie wybudowany kryty basen

Przejście na wieczorka

Niebezpieczne "przejście dla pieszych" na Osiedlu Wieczorka

Autostrada A1 Piekary

Remont autostrady A1 Pyrzowice - Piekary Śląskie

Parking Osiedle Wieczorka

Na Osiedlu Wieczorka powstanie parking w ramach BO

KWK Julian trwa wyburzanie

Szyby KWK "Piekary I" i "Julian II" zostaną rozebrane

Teodorki i Heneczki Bądźcie z nami bibliotekarzami

Piosenka bibliotekarzy w międzynarodowym konkursie