Otwarcie sklepu Rossmann na osiedlu Wieczorka. Atrakcyjne promocje dla pierwszych klientów

W Piekarach Śląskich zostanie otwarty trzeci sklep sieci Rossmann. 6 grudnia przy ulicy Jana Pawła II na pierwszych klientów czekają atrakcyjne promocje. Rossmann zostanie otwarty na miejscu budynku, gdzie wcześniej mieściła się siłownia "MegaFit".

Damian Harazim/Foto Piekary Śląskie
Rossmann piekary

We wtorek, 6 grudnia o godzinie 9 przy ulicy Jana Pawła II 74 (na osiedlu Wieczorka) zostanie otwarty trzeci sklep sieci Rossmann na terenie Piekar Śląskich. Drogeria powstała na miejscu siłowni "MegaFit", która funkcjonowała do 2021 roku. Budynek został w całości wyburzony.

Na dzień otwarcia pracownicy sieci Rossmann przygotowali specjalne promocje. - Klienci, którzy zrobią zakupy w pierwszych dniach od otwarcia sklepu, otrzymają gratisowy produkt. Ponadto przygotowana jest specjalna gazetka z promocjami z okazji otwarcia nowej drogerii - wyjaśnia Jakub Jankowski, starszy specjalista ds. Public Relations sieci Rossmann.

Rossmann przy ulicy Jana Pawła II posiada powierzchnię 384 m kw. Sklep będzie funkcjonował od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 20:00, a w soboty od 9:00 do 18:00.

Rozpoznawalna marka w sieci

Rossmann zajął pierwsze miejsce w rankingu najbardziej zauważalnych w prasie, serwisach internetowych i mediach społecznościowych firm w branży aptek i drogerii. Organizatorem rankingu "Top marka" było wydawnictwo Press. W mediach Sklep Rossmann wymieniany był blisko 60 tysięcy razy.

Rossmann zawdzięcza to licznym doniesieniom o ofercie i promocjach, przyznanym nagrodom jak Drogeria Roku 2022 czy Love Cosmetics Awards i jako pracodawca. Wśród działań CSR uwagę zwróciły akcja dostarczania do szkół prawie 1,5 mln podpasek i kolejna edycja projektu „Pomagamy jak umiemy kobietom” oraz wsparcie udzielone Ukrainie i jej obywatelom – czytamy w uzasadnieniu decyzji jury.

Subskrybuj piekary.info

google news icon

czytaj więcej:

otwarcie Rossmanna

Otwarcie sklepu Rossmann przy ul. Jana Pawła II [ZDJĘCIA]

Instalacja w czeskim mieście Opava, która informuje o kursowaniu w przeszłości tramwaju

Powstanie tablica pamiątkowa z dawnymi torami?

AZS

Wybór szkoły ponadpodstawowej

Mera - otwarcie

Wielkie otwarcie Centrum Architektury Ogrodowej Mera Garden

Teodorki i Heneczki Bądźcie z nami bibliotekarzami

Piosenka bibliotekarzy w międzynarodowym konkursie

IRRS

Dariusz Iskanin w IRRS

Zbiórka darów dla Ukraińców w Piekarach

Miasto wychodzi z inicjatywą pomocy dla Ukraińców