Otwarcie pola do paintballa w Piekarach Śląskich. Zostań jednym z pierwszych uczestników rozgrywek

Obok siedziby Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Olimpijskiej 3 oraz nieopodal boisk ze sztuczną nawierzchnią powstało pole do paintballa. Obecnie trwają zapisy grup i uczestników indywidualnych, którzy chcą wziąć udział w pierwszych zabawach militarnych, które rozegrają się na piekarskim polu.

Paintball

Nie masz pomysł na majówkę? Zapisz się na paintball

1 maja 2021 roku nastąpi oficjalne otwarcie pola do paintballa w Piekarach Śląskich. Wtedy też zostaną również rozegrane pierwsze gry. By zabawa doszła do skutku musi w niej wziąć udział przynajmniej 10 osób, zaś maksymalnie 20. uczestników. Ponadto na „zawody”, które odbędą się w majówkę można się również zapisać indywidualnie - organizatorzy sami stworzą grupy. Zapisy chętnych przyjmowane są do 29 kwietnia 2021 roku w godz. 7.30 – 15.30 pod nr tel. 32 768-10-10. Ważna jest tutaj kolejność zgłoszeń. Rozgrywka to koszt już od 50 zł od osoby – pakiet podstawowy (maska, marker, mundur, pełna butla + 100 kulek). W ofercie są również pakiety bardziej zaawansowane.

Ponadto w rozgrywkach mogą wziąć udział osoby, które posiadają własny sprzęt – wtedy opłata wynosi zaledwie 20 zł + 15 zł za każde 100 kulek. Na terenie pola do paintballa należy strzelać kulkami, które są zakupione u organizatora – nie należy wnosić swoich. W zabawie mogą wziąć również udział osoby, które ukończyły 16 lat.

Przeczytaj również: Paintball na Śląsku. Militarna zabawa w Piekarach Śląskich i okolicach

fot. UM Piekary Śląskie

Subskrybuj piekary.info

google news icon