Otwarcie basenu plenerowego MOSiR w Piekarach. 14 złotych za bilet dla osoby dorosłej

Basen plenerowy przy ulicy Olimpijskiej 3 zostanie oficjalnie otwarty 25 czerwca. Wejście tego dnia będzie możliwe od godziny 10. Ceny biletów w porównaniu z ubiegłym roku zostały podwyższone. Bilet dla osoby dorosłej kosztuje 14 zł, a ulgowy (dla młodzieży i seniorów) - 10 zł.

W piątek, 24 czerwca rok szkolny oficjalnie zostanie zakończony. Z tej okazji Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich postanowił umilić czas najmłodszym i w najbliższą sobotę otwiera basen plenerowy przy ulicy Olimpijskiej.

Bilety i atrakcje basenu plenerowego

W tym roku ceny biletów zostały podniesione. Obecnie dla osoby dorosłej kosztuje 14 zł, a ulgowy 10 zł. Dodatkowo bilet rodziny dla dziecka i dorosłego 22 zł, a dwóch dorosłych i dziecka 33 zł. Bilety zostaną objęte zniżką 50 procent po godzinie 16. Oprócz tego osoby niepełnosprawne zapłacą za wejście 8 zł, a uczestnicy półkolonii i wychowankowie domu dziecka 5 zł.

Na miejscu jest możliwość wypożyczenia leżaka plażowego w cenie 13 zł za dzień oraz parasola wraz w podstawą za 10 zł. Kąpielisko będzie otwarte jest w tygodniu w godzinach 10-19, a w weekendy od 10 do 20. Nad użytkownikami basenu będą czuwać ratownicy piekarskiego oddziału WOPR.

Subskrybuj piekary.info

google news icon