Ostatnie wolne mieszkania bezczynszowe na Osiedlu Kopernika w Piekarach Śląskich

Marzenia o bezczynszowym lokum, na spokojnym osiedlu? Szansą na ich spełnienie może być zakup ostatnich wolnych mieszkań w Piekarach Śląskich przy ul. Kopernika, gdzie powstaje nowy, mały kompleks osiedlowy.

Praca wre. Zgodnie z założeniem inwestora, wszystkie mieszkania mają zostać oddane do użytku do końca 2022 roku. To już czwarta inwestycja realizowana przez S.C. DEGA. W tej chwili, na placu budowy stoją już dwa bloki mieszkaniowe.

Łącznie powstanie tam 60 mieszkań z balkonami na czterech kondygnacjach. Od 36 do 88 m² (2,3 lub 4 pokoje). Wszystkie z podziemnym garażem oraz windą łączącą wszystkie piętra. Klatki w budynkach połączone będą z garażami z dojściem do miejsc postojowych oraz komórek dla lokatorów (do 3 m²).

Koszt jednego metra mieszkania w nowym budownictwie to 4950 złotych brutto. Cena jednego miejsca postojowego to 20 tys. złotych brutto. Mieszkania na parterze będą miały ogródki w cenie mieszkania.

Z informacji znalezionych na stronie internetowej oferującej mieszkania na sprzedaż wynika, że wolne zostało jedynie mieszkanie o powierzchni 59 m² na trzecim piętrze. Telefon kontaktowy: 881 790 211

Atrakcyjna lokalizacja?

Ulica Mikołaja Kopernika to prostopadła do Konstytucji 3-Maja i Jana Pawła II. Z jednej strony nowego osiedla są bloki, z drugiej domki jednorodzinne. Najbliższy sklep (Netto) znajduje się na początku ulicy. W pobliżu jest także pizzeria, piekarnia, przystanek autobusowy, szkoły, kościół. Mieszkania znajdują się ok. 10 min. od Kalwarii. Do ścisłego centrum miasta również jest blisko. To spora zaleta, ponieważ wiele powstających na sprzedaż mieszkań zlokalizowanych jest na przedmieściach.

Wizualizacje pochodzą ze strony internetowej http://dega-mieszkania.pl/.


Subskrybuj piekary.info

google news icon