Ogłoszenie na klatce schodowej: Będzie impreza, przepraszam za hałas i wymiotowanie z balkonu. Plus stopery do uszu w prezencie

Mieszkaniec jednego ze śląskich miast postanowił być lojalny wobec swoich sąsiadów i poinformował ich zawczasu o domówce. Słowa zawarte w liście szokują i śmieszą.

Dziś serwis twojknurow.pl dostał zdjęcie od jednego z Czytelników. Chłopak spod "ósemki" postanowił poinformować sąsiadów, że jutro, w piątek, będzie organizował imprezę dla znajomych.

Sąsiad mieszkający w mieszkaniu nr 8 poinformował oraz z "gury" przeprosił, że w piątek, w klatce, a dokładnie w jego mieszkaniu odbędzie się domówka, na której pojawi się dużo osób.

Będzie alkohol, a co z narkotykami?

Mieszkaniec poinformował, że na imprezie organizowanej w jego mieszkaniu nie zabraknie alkoholu, ale zastrzegł, że nie będzie narkotyków. W liście do sąsiadów zaapelował, aby nie dzwonili na policję i straż miejską.

Jak wynika z informacji zawartych w liście, impreza powinna potrwać do 2-3 w nocy, ale organizator imprezy zastrzega, że impreza może się przedłużyć - wszystko zależy od panujących nastrojów.

Kulturalne przeprosiny i prezent

Na to, że mieszkaniec spod ósemki nie jest kulturalny, sąsiedzi chyba nie mogą narzekać, ponieważ w liście możemy przeczytać, że ewentualnie wyrządzone szkody zostaną naprawione, a za wymiotowanie przez balkon i hałasy sąsiad z góry przeprasza.

Sąsiedzi otrzymali w prezencie douszne nauszniki do uszu, aby nie narzekali na hałas dobiegający z mieszkania nr 8.

Co o tym myślcie? Dajcie znać w komentarzu!

List mieszkańca spod "ósemki"


Subskrybuj piekary.info

google news icon