Wielka szansa dla młodych muzyków! IX Piekarski Przegląd Amatorskich Twórczości Muzycznych

Wczoraj, 17 września odbył się pierwszy koncert IX Piekarskiego Przeglądu Amatorskich Twórczości Muzycznych. Na scenie Ośrodka Kultury „Andaluzja” wystąpili: Audiogram, BHW oraz Mole.

13

Szansa dla młodych twórców muzycznych

Do udziału w cyklicznych wydarzeniach w ramach SPI nie ŚPI – IX Piekarskiego Przeglądu Amatorskiej Twórczości Muzycznej zaproszeni są amatorskie zespoły instrumentalno-wokalne oraz wykonawcy i soliści. Uczestnicy muszą być amatorami, a więc poszukiwane są osoby, które: nie są związane zawodowo z muzyką oraz nie posiadają podpisanych kontraktów z wytwórnią muzyczną i nie wydali płyty, z której czerpią zyski.

Przegląd odbywa się od 17.09.2020 do 12.03.2021 roku. Występy w ramach kwalifikacji mają odbywać się przynajmniej raz w miesiącu, we wcześniej ustalonym terminie. Czwórka najlepszych wykonawców przeglądu będzie ubiegać się o nagrodę główną w postaci możliwości występu podczas dni miasta oraz nagrody finansowej.

Pierwszy koncert za nami

17 września na scenie Ośrodka Kultury „Andaluzja” w Piekarach Śląskich odbył się pierwszy koncert w ramach IX Piekarskiego Przeglądu Amatorskich Twórczości Muzycznych. W czwartek mogliśmy usłyszeć utwory, których twórcami byli: Audiogram, BHW i Mole. Co zrobi by również wziąć udział w wydarzeniu i powalczyć o główne nagrody? Proces zgłoszenia jest bardzo prosty – należy wypełnić Kartę Zgłoszeniową , którą należy dostarczyć do Ośrodka Kultury „Andaluzja”. Niezbędne dokumenty znajdują się na stronie www.okandaluzja.pl. Nabór prowadzony jest do 31 grudnia 2020 roku, a wyniki eliminacji zostaną podane po 29 marca 2021 roku.

fot. UM Piekary Śląskie

Subskrybuj piekary.info

google news icon