Obchody 100-lecia Klubu Sportowego Andaluzja. Festyn jubileuszowy na stadionie MOSiR "Andaluzja"

W najbliższy weekend odbędzie się jubileusz 100-lecia Klubu Sportowego Andaluzja Brzozowice-Kamień. Na stadionie MOSiR Andaluzja rozegrany zostanie m.in. mecz pokazowy, towarzyski. W trakcie obchodów nie zabraknie atrakcji dla dzieci i oferty gastronomicznej.

W sobotę i niedzielę - 16 i 17 lipca na stadionie MOSiR przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie odbędą się obchody 100-lecia Górniczego Klubu Sportowego "Andaluzja". Z tej okazji organizatorzy zadbali o zapewnienie atrakcji uczestnikom wydarzenia.

Mecz pokazowy i spotkanie środowiska piłkarskiego

Impreza rozpocznie się o godzinie 12, w sobotę, 16 lipca. Wydarzenie zainicjuje mecz pokazowy młodzików GKS Andaluzja. Natomiast o godzinie 16 rozegrany zostanie mecz towarzyski Oldboje GKS Andaluzja – Oldboje Unia Kalety.

W trakcie festynu zorganizowane zostaną konkursy, gry i zabawy dla dzieci. Nie zabraknie także oferty gastronomicznej i oprawy muzycznej. Wydarzenie to idealna okazja do spotkania piłkarzy, kibiców ale i całego piekarskiego środowiska
sportowego.

Okolicznościowa wystawa zdjęć

W niedzielę, 17 lipca jubileusz rozpocznie się od uroczystej mszy świętej w Kościele pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Brzozowicach-Kamieniu. Odbędzie się ona w intencji byłych i obecnych zawodników, trenerów i działaczy klubowych "GKS Andaluzja".

Uroczysta Akademia Jubileuszowa zaplanowana została na godzinę 16 w Ośrodku Kultury "Andaluzja". Podczas gali spotkają się byli i obecni działacze, członkowie klubu, władze miasta oraz przedstawiciele związków sportowych. W trakcie uroczystości udostępniona zostanie okolicznościowa wystawa zdjęć autorstwa byłych zawodników i obecnych działaczy klubowych - Łukasza Ściebiorowskiego (byłego sztangisty klubu) i Daniela Sobocińskiego (byłego piłkarza) ukazująca historię klubu.

Wystawa będzie prezentowana w pylonach wystawienniczych przed Ośrodkiem Kultury „Andaluzja”. W trakcie akademii będzie też niespodzianka nawiązująca do momentu założenia klubu. Udział w uroczystości zapowiedziała Sława Umińska-Duraj oraz przewodniczący Rady Miasta - Tomasz Wesołowski.

Subskrybuj piekary.info

google news icon