Nowy wygląd sali MOSiR Kozłowa Góra

Obostrzenia spowodowane pandemią koronawirusa mocno przeorganizowały nasze dotychczasowe życie. Ośrodki sportu i rekreacji przez miesiące były zamknięte. Ten czas zawieszenia działalności został jednak dobrze spożytkowany – sale Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich zostały odświeżone.

Koronawirus i związane z nim restrykcje mocno dały nam się we znaki. Siłownie, baseny, stoki, galerie handlowe, kina, teatry, restauracje, ośrodki sportu i rekreacji – to tylko część miejsc, które musiały zawiesić swoją działalność. Nowym nakazom i zakazom nie było jednak końca. Ostatnie konferencje premiera Mateusza Morawieckiego, jak i ministra zdrowia Adama Niedzielskiego przyniosły decyzję o uruchomieniu pewnych placówek, takich jak np. MOSiR.

Czas zamrożenia, jednak nie dla wszystkich oznaczał to samo. Pełne ręce roboty mieli pracownicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich. Podczas zawieszenia działalności postanowili oni odświeżyć wygląd sal sportowych oraz przeprowadzić drobne remonty na terenie swoich obiektów. Sala MOSiR przy ul. Szkolnej 1A w Kozłowej Górze przeszła sporą metamorfozę. Zakres prac obejmował: czyszczenie ścian wewnętrznych sali przy użyciu rusztowania, uzupełnienie ubytków w tynkach, malowanie ścian oraz wnęk, malowanie tablic do koszykówki, a także naprawę obręczy do kosza wraz z montażem, malowanie uchwytów oraz słupków do piłki siatkowej oraz montaż gumowych odbojnic w ścianach do składowania słupków do siatkówki.

Łączny koszt materiałów, które zostały wykorzystane podczas odświeżenia sali to ok. 3250 zł.

fot. UM Piekary Śląskie

Subskrybuj piekary.info

google news icon