Nowy parking za Urzędem Miasta

Dzisiaj, 5 lipca 2021 roku w godzinach wczesnoporannych uruchomiony został nowy parking za Urzędem Miasta Piekary Śląskie przy ul. Bytomskiej 92. Wszyscy kierowcy proszeni są o przestawienie swoich aut z parkingu najpóźniej do niedzieli wieczorem, ponieważ później zostaną uruchomione szlabany i niemożliwy stanie się wyjazd bez uiszczenia stosownej opłaty.

W poprzednim miesiącu na dojeździe do parkingu Urzędu Miasta przy ul. Bytomskiej 92, zaraz obok Miejskiej Biblioteki Publicznej prowadzono prace związane z budową nowego parkingu. Wszystkie miejsca postojowe zostały od nowa wybrukowane. Ponadto zwiększyła się ich ilość. Nowy parking usprawni i uporządkuje system parkowania w tej okolicy.

Zasady postoju na parkingu przy ul. Bytomskiej 92 są takie same jak te obowiązujące na parkingu przy ul. Bytomskiej 84 – pierwsza godzina jest bezpłatna, za kolejne należy uiścić opłatę. Takie parkingi mają służyć osobom, które chcą sprawnie załatwić sprawy w Urzędzie Miasta lub Urzędzie Skarbowym czy wypożyczyć książkę w Miejskiej Bibliotece Publicznej. System zapewni stałą rotacje samochodów.

fot. UM Piekary Śląskie

Subskrybuj piekary.info

google news icon