Nowe oferty w piekarskim urzędzie pracy. Nawet do 5,5 tysiąca złotych wypłaty

Centralna baza ofert pracy to strona, na której osoby bezrobotne mogą znaleźć zatrudnienie. Pracodawcy skrupulatnie opisują wolne stanowisko, jego wynagrodzenie zakres pracy oraz wymagania. W tym tygodniu kwota pensji waha się od 3010 do 5300 zł.

Pixaby
oferty-pracy-Piekary

Stylistka rzęs i manikiurzystka

Przyszła stylistka rzęs podejmie się pracy przy ulicy Bytomskiej 119. Zostanie zatrudniona na podstawie umowy zlecenie. Z wynagrodzeniem za pełen etat 3010 zł brutto. Wymagane jest wykształcenie zawodowe - kierunkowe oraz doświadczenie w fachu.

Manikiurzystka zostanie zatrudniona w salonie piękności, przy ulicy Bytomskiej 119. Otrzyma ona umowę zalecenie oraz 3010 zł brutto na pełen etat. Wymagane jest wykształcenie zawodowe - kierunkowe. Wymagane jest, by manikiurzystka posiadała doświadczenie w zawodzie.

Monter instalacji elektrycznych, elektryk oraz serwisant

Dwa wakaty czekają na osoby zainteresowane stanowiskiem montera instalacji Przyszły pracownik zostanie zatrudniony na podstawie umowy o pracę - na pełen etat. Początkowe wynagrodzenie brutto wynosi 3010 zł brutto. Wymagane jest wykształcenie niepełne podstawowe oraz dobra kondycja fizyczna - praca odbywać się będzie na wysokościach.

Osoba podejmująca się pracy na stanowisku elektryka zostanie zatrudniona przy ul. Karola Miarki 2. Do jej zakresu obowiązków będzie należeć m.in.: wykonywanie instalacji elektrycznych, modernizacja istniejących, rozkładanie szaf rozdzielczych. Proponowane wynagrodzenie to od 4 do 5 tys. zł brutto. Wymagane jest wykształcenie średnie zawodowe kierunkowe.

Przyszły serwisant sieci telekomunikacyjnych zostanie zatrudniony na podstawie umowy o pracę, na pełen etat z wynagrodzeniem na poziomie 3010 zł brutto. Wymagane jest wykształcenie niepełne podstawowe.

Osoby zainteresowane stanowiskiem montera i serwisanta mogą się zgłosić do Urzędu Pracy w celu wydania skierowania.

Pomoc kuchenna, kierowca oraz kasjer

Osoba podejmująca się pracy na stanowisku pomocy kuchennej zostanie zatrudniona przy ul. Wyszyńskiego 51. Otrzyma umowę zlecenie z wynagrodzeniem na poziomie 19,70 zł za godzinę pracy. Przyszła pomoc kuchenna musi przepracować 35 godzin w tygodniu. Wymagana jest aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Przyszły kierowca samochodu dostawczego do 3,5 t zostanie zatrudniony przez firmę "Gigant II" na pełen etat. Pracownik otrzyma umowę o pracę z wynagrodzeniem na poziomie 5300 zł brutto . Wymagane jest prawo jazdy kat. B oraz dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego.

Osoba podejmująca się pracy na stanowisku sprzedawcy zostanie zatrudniona przy ul. Bursztynowej 2 na pełen etat. Kasjer otrzyma umowę o pracę z wynagrodzeniem na poziomie 4800 zł brutto. Wymagane jest wykształcenie zasadnicze zawodowe oraz znajomość obsługi kasy fiskalnej.

Subskrybuj piekary.info

google news icon