Nowa, wielka sala zabaw w Agorze Bytom – otwarcie już w piątek

Sala „Lulu – Kraina Odkrywcy” zostanie otwarta w piątek, 21 października
w Agorze Bytom. Warto zapamiętać nazwę nowego punktu na mapie galerii handlowej, bo dzięki niemu, nawet podczas jesiennej pluchy będzie można radośnie spędzać czas na zabawie.

Nowa, wielka sala zabaw w Agorze Bytom – otwarcie już w piątek

„Lulu – Kraina Odkrywcy” to zupełnie nowe miejsce nie tylko na mapie Agory Bytom, ale także miasta. Miejsce o powierzchni 300 mkw. zostało stworzone z myślą o małych, pełnych energii wielbicielach przygód. Każde dziecko, które przekroczy próg sali, przeniesie się do świata dżungli, która na pewno da mu wiele radości. Znajdą się tam m.in. zjeżdżalnie, domki tematyczne do odgrywania scenek, strefa zabaw dla maluchów.

Wielkie otwarcie sali zabaw „Lulu – Kraina Odkrywcy” zaplanowano na piątek,
21 października o godz. 12.00. Na uczestników imprezy będą czekały liczne atrakcje
i niespodzianki, w tym malowanie twarzy oraz mnóstwo kolorowych balonów.

- Zmieniamy się i poszerzamy ofertę z myślą o naszych klientach tak, aby dla wszystkich była satysfakcjonująca – mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom. - Obok sklepów, mamy wiele miejsc, w których można smacznie zjeść czy spędzić czas w zależności od upodobań: kino, klub muzyczny, kręgielnia, ścianka spinaczkowa, czy laser house. Teraz przybędzie dodatkowe miejsce dla naszych najmłodszych gości, czyli Sala Zabaw „Lulu – Kraina Odkrywcy”.

W Lulu coś dla siebie znajdą jednak również dorośli. Opiekunowie będą mogli skorzystać
z kawiarni. W karcie znajdą ciepłe i zimne napoje, desery oraz przekąski. Poza tym dla rodziców, którzy zawitają do klubu z maluszkami, będzie do dyspozycji łazienka, wyposażona m.in. w przewijak.

Nowa sala zabaw w Agorze Bytom to także doskonałe miejsce na organizację urodzinowej imprezy. Oferta obejmuje m.in. osobną salę (po wcześniejszej rezerwacji), prezent dla solenizanta, specjalne menu wraz z kolorowym nakryciem stołów, osobny stolik dla dorosłych oraz… wyśmienitą zabawę.

CENNIK
Poniedziałek – piątek:

1 godz. – 19 zł (każde kolejne 15 minut – 5 zł)
2 godz. – 29 zł (każde kolejne 15 minut – 5 zł)
Bez limitu – 39 zł

Soboty, niedziele i święta:

1 godz. – 20 zł (każde kolejne 15 minut – 5 zł)
2 godz. – 35 zł (każde kolejne 15 minut – 5 zł)
Bez limitu – 45 zł
* dzieci do 1. roku życia – 50 proc. ceny

Subskrybuj piekary.info

google news icon