Nie żyje radny Piotr Papaja

Na początku listopada piekarski radny trafił do szpitala po tym jak znacząco pogorszył się jego stan zdrowia. Piotr Papaja był zakażony koronawirusem.

1świece

W Radzie Miasta Piotr Papaja reprezentował Prawo i Sprawiedliwość. Mężczyzna miał 73 lata. O jego śmierci poinformował Dariusz Iskanin na jednym z portali społecznościowych:

- Z głębokim żalem i smutkiem przyjąłem dziś wiadomość o śmierci pana Piotra Papaji. Był dobrym człowiekiem, wrażliwym na potrzeby innych ludzi. Kochał muzykę. Działał społecznie dla dobra mieszkańców Piekar Śląskich a zwłaszcza "swojej ukochanej" Kozłowej Góry. Był wieloletnim Radnym Piekar Śląskich. Mam osobistą satysfakcję, że po kilkunastu latach przerwy w pełnieniu mandatu radnego udało mi się namówić Piotra do startu w wyborach w 2014 roku. Był moim starszym kolegą w samorządzie ,bardzo ceniłem sobie współpracę z Nim. Odszedł od nas Człowiek wrażliwy na los innych, uczynny, pełen wiary, po prostu dobry człowiek...żegnaj Piotrze – napisał radny sejmiku śląskiego Dariusz Iskanin.

Piotr Papaja był radnym Rady Miasta Piekary Śląskie w kadencji 2018-2023, wybrany z okręgu wyborczego nr 1, z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Członek Komisji Budżetowo-Gospodarczej oraz Komisji Edukacji, Kultury i Sportu.

Subskrybuj piekary.info

google news icon