Nie żyje Adriana Mazurek. Była liderką Szlachetnej Paczki i osobowością roku 2020

Piekarskie Centrum Medyczne poinformowało o śmierci Adriany Mazurek, która od kilku lat była liderką Szlachetnej Paczki. Piekarzanka w 2020 roku otrzymała tytuł "osobowość roku" za działalność społeczną i charytatywną.

FB
Nie żyje Adriana Mazurek

Nie żyje Adriana Mazurek, która od trzech lat pełniła funkcję liderki Szlachetnej Paczki. Kobieta znana była w środowisku piekarskich społeczników. Czynnie udzielała się społecznie i charytatywnie. Dwa lata temu otrzymała tytuł "osobowość roku 2020" za działalność społeczną.

O śmierci kobiety poinformowało Piekarskie Centrum Medyczne, który w poście pożegnało pracownicę szpitala miejskiego. - Nasza serdeczna koleżanka przeżyła swe życie w najpiękniejszy z możliwych sposobów. Swym charakterem, postawą życiową, poświęceniem wobec pacjentów i najbliższych, pogodą ducha, otwartością i życzliwością wobec drugiego człowieka, pokazywała nam, co jest w życiu ważne i istotne.

Ostatnie pożegnanie

Koledzy i koleżanki wspominają ją jako osobę, która kochała życie i drugiego człowieka. Ich zdaniem mottem kobiety było, iż: "nie wolno marnować żadnej chwili swego życia, trzeba wybierać to, co najważniejsze, trwałe, nieprzemijające"

O śmierci Adriany Mazurek na Facebooku poinformował jej mąż, z którym w czerwcu 2022 roku wzięła ślub. - To ostatni wpis na koncie Adriany dziś (25 lipca) o godzinie 17:40 ten Anioł, kobieta o wielkim sercu przegrała walkę z chorobą. Pokonała ja sepsa, zmarła w szpitalu w Piekarach. Dziękuję wszystkim za pamięć i słowa wsparcia, pogrążony w żałobie mąż Seweryn Mazurek oraz córka Eden Bożek. Niech spoczywa w pokoju.

Subskrybuj piekary.info

google news icon