Narodowy Spis Powszechny 2021 – stanowiska do samopisu w Urzędzie Miasta

Udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021, który ruszył 1 kwietnia jest obowiązkowy dla wszystkich osób. Powszechną formą spisu jest samospis przez internet. Dla mieszkańców, którzy nie posiadają dostępu do internetu Urząd Miasta przy ul. Bytomskiej 84 udostępnił stanowiska do samospisu.

Spis

W Punkcie Informowania Mieszkańca, który znajduje się na terenie Urzędu Miasta przy ul. Bytomskiej 84 powstały stanowiska do samopisu. Z miejsc można skorzystać w godzinach pracy urzędu. Przez procedurę samospisu należy przebrnąć samodzielnie – urzędnik nie wypełnia formularzu za respondenta. Ze względu na pandemię koronawirusa stanowiska funkcjonują przy zachowaniu reżimu sanitarnego. Należy również wspomnieć iż możliwy jest spis uzupełniający – wystarczy zadzwonić na infolinię spisową obsługiwaną przez pracowników statystyki publicznej, która znajduje się pod nr 22 279 99 99.

W szczególnych przypadkach (jeśli osoba która objęta jest obowiązkiem spisu nie będzie mogła w żaden sposób go wykonać) rachmistrzowie spisowi skontaktują się z osobami telefonicznie i przeprowadzą spis w tej formie. Rachmistrzowie rozpoczną dzwonić po 4 maja. Ponadto z powodu epidemia COVID-19 do odwołania nie będą możliwe osobiste wizyty rachmistrzów w domach respondentów.

Przeczytaj również: Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 – lista pytań

Subskrybuj piekary.info

google news icon

czytaj więcej:

Urzad miasta

Jakie urzędy i instytucje w Piekarach Śląskich...

Pisanki

Wielkanocne ozdoby w Piekarach Śląskich. Lista...

Rondo

Konsultacje społeczne w sprawie nadania nazwy ronda

Alkohol

Wielkie zmiany w handlu w Piekarach Śląskich....

Miejski szalet ul kalwaryjska

Szalet na Kalwarii do likwidacji? Mieszkańcy...

Mateusz targos

Radny Piekar Śląskich, Mateusz Targoś, zastępcą...

M m 162354707 1560544917469209 2039452185116374474 n

Kiermasz Wielkanocny 2021 WTZ Piekary Śląskie....