Narkotykowy biznes w Piekarach Śląskich – kolejna osoba zatrzymana

Policja zatrzymała kolejną osobę, która posiadała narkotyki. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Teraz grozi mu kara więzienia do trzech lat pozbawienia wolności. O jego dalszych losach zadecyduje prokuratura i sąd.

567

W toku działań prowadzonych przez piekarskich policjantów z Wydziału Kryminalnego natrafiono na ślad osoby, która może posiadać środki odurzające. Podejrzenia funkcjonariuszy okazały się słuszne. Przeszukanie miejsca zamieszkania podejrzanego ujawniło blisko 400 działek dilerskich amfetaminy oraz marihuanę i tabletki ecstasy. Zatrzymany został 33-letni mieszkaniec Piekar Śląskich, który usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu. Teraz grozi mu kara więzienia do lat 3. O jego dalszych losach zadecyduje prokuratura i sąd.

W Piekarach Śląskich to kolejne zatrzymanie osób związanych z rozprowadzaniem lub posiadaniem substancji odurzających. Świadczy to o szeroko zakrojonych działaniach piekarskich funkcjonariuszy z Wydziały Kryminalnego, którzy starają się przeciwdziałać przestępczemu procederowi.

fot. piekary.slaskie.policja.gov

Subskrybuj piekary.info

google news icon

czytaj więcej:

3 marysia

Piekary Śląskie narkotykowym rajem – kolejna...

Instalacja w czeskim mieście Opava, która informuje o kursowaniu w przeszłości tramwaju

Powstanie tablica pamiątkowa z dawnymi torami?

Poszukiwany

Piekary Śląskie: poszukiwany przechodził w...

Artur borecki

Sztangista z Piekar Śląskich zdobył złoty medal

Orzel bialy brzeziny slaskie

Orzeł wycofał się z ligi! Nie pozbierał się po spadku

1droga

Piekary Śląskie. Konsultacje społeczne w...

2schron bojowy

Kolejne śląskie schrony bojowe uznane jako...