Najlepsze lodziarnie w Piekarach Śląskich. Rozpoczynamy sezon lodów

Majówka trwa. Pogoda za oknem od początku długiego weekendu dopisuje, w związku z czym kolejki do miejscowych lodziarni wydłużają się. Sugerując się opiniami Google, wybraliśmy dla was najlepsze lodziarnie.

Lodo M & Mańka

Lodziarnia mieści się przy ulicy Wyszyńskiego 13. Uzyskała ocenę 4,7 na 5. Lodziarnia otwarta jest przez 7 dniu w tygodniu od godziny 10 do 20. W swojej ofercie ma klasyczne smaki - czekoladę, śmietankę, pistację, w cenie 5 złotych lub smaki specjalne - kinder, bezę, chałwę i wiele innych w cenie 6,5 złotych.

LodoM&Mańka
LodoM&Mańka

3 maja lodziarnia otwarta będzie od godziny 10 do ostatniego klienta (maksymalnie do 20). Lodożercom oferować będzie: śmietankę, oreo, pistację, wiśnię, czekoladę oraz solony karmel. Po wyczerpaniu zapasów pojawią się: truskawka, czekolada z chili, kinder joy, wanilia, zabajone, mascarpone z owocami leśnymi.

Cafe Vanilla Piekary Śląskie

Kawiarnia połączona z lodziarnią mieści się przy ul. Bytomskiej 160. Uzyskała ocenę 4,6 na 5. Punkt otwarty jest [rzez 7 dni w tygodniu od godziny 10 do 20 - również we wtorek, 3 maja. Obecnie kawiarnia oferuje wyłącznie pucharki lodowe ze smakami do wyboru: czekolada, truskawa i śmietanka. Lody na gałki pojawią się wkrótce.

cafe vanillia Piekary
cafe vanillia Piekary

Przez lody do serca

Od 30 kwietnia lodziarnia funkcjonuje w trzech lokalizacjach, ulice: Jana Pawła II 46, Jana Brzechwy - przystanek w stanę Piekar, Gen. Jerzego Ziętka - na skrzyżowaniu z ul. Jana Pawła II. Lodziarnia otwarta jest od poniedziałku do niedzieli, w godzinach od 12 do 20 - również 3 maja. Lodziarnia jest jedyna w Piekarach pod względem nietypowej produkcji. Każdy smak robiony jest oddzielnie - nie ma podstawowej bazy i dodawanych smakowych ulepszaczy. Jedna gałka jest w cenie 5 zł. We wtorek, 3 maja dostępne będą smaki: sorbety - czerwona porzeczka, wiśnia, jeżyna, na śmietanie - czekolada, słony karmel, śmietanka z orzechem laskowym, orzech włoski, koktajl z owoców leśnych oraz caffe latte.

Przez lody do serca
Przez lody do serca

Niebo w mieście

Oprócz samych lodziarni w rankingu znalazły się także kawiarnie serwujące lody na gałki. Tak jest w przypadku Nieba w mieście, mieszącego się przy ul. Bytomskiej 147 które uzyskało ocenę 4,8 na 5. Kawiarnia otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach 11-18 oraz w soboty 11-16. Dzisiaj, 3 maja lokal czynny będzie od 11 do 18. Kawiarnia oferuje zarówno lody na gałki, jak i desery lodowe. Jedna porcja jest w cenie 5 złotych. Lodożercy mają do wyboru smaki: czekoladę, truskawkę, nugat, jogurtowo-cytrynowe, kokos, tiramisu, oreo, jogurtowo-bananowe, śmietankowe, mascarpone z cytryną oraz sorbet mango-pomarańcza.

Niebo w Mieście Piekary
Niebo w Mieście Piekary

Subskrybuj piekary.info

google news icon