Najlepsze lodziarnie w Piekarach Śląskich. Rozpoczynamy sezon lodów

Majówka trwa. Pogoda za oknem od początku długiego weekendu dopisuje, w związku z czym kolejki do miejscowych lodziarni wydłużają się. Sugerując się opiniami Google, wybraliśmy dla was najlepsze lodziarnie.

Lodo M & Mańka

Lodziarnia mieści się przy ulicy Wyszyńskiego 13. Uzyskała ocenę 4,7 na 5. Lodziarnia otwarta jest przez 7 dniu w tygodniu od godziny 10 do 20. W swojej ofercie ma klasyczne smaki - czekoladę, śmietankę, pistację, w cenie 5 złotych lub smaki specjalne - kinder, bezę, chałwę i wiele innych w cenie 6,5 złotych.

LodoM&Mańka
LodoM&Mańka

3 maja lodziarnia otwarta będzie od godziny 10 do ostatniego klienta (maksymalnie do 20). Lodożercom oferować będzie: śmietankę, oreo, pistację, wiśnię, czekoladę oraz solony karmel. Po wyczerpaniu zapasów pojawią się: truskawka, czekolada z chili, kinder joy, wanilia, zabajone, mascarpone z owocami leśnymi.

Cafe Vanilla Piekary Śląskie

Kawiarnia połączona z lodziarnią mieści się przy ul. Bytomskiej 160. Uzyskała ocenę 4,6 na 5. Punkt otwarty jest [rzez 7 dni w tygodniu od godziny 10 do 20 - również we wtorek, 3 maja. Obecnie kawiarnia oferuje wyłącznie pucharki lodowe ze smakami do wyboru: czekolada, truskawa i śmietanka. Lody na gałki pojawią się wkrótce.

cafe vanillia Piekary
cafe vanillia Piekary

Przez lody do serca

Od 30 kwietnia lodziarnia funkcjonuje w trzech lokalizacjach, ulice: Jana Pawła II 46, Jana Brzechwy - przystanek w stanę Piekar, Gen. Jerzego Ziętka - na skrzyżowaniu z ul. Jana Pawła II. Lodziarnia otwarta jest od poniedziałku do niedzieli, w godzinach od 12 do 20 - również 3 maja. Lodziarnia jest jedyna w Piekarach pod względem nietypowej produkcji. Każdy smak robiony jest oddzielnie - nie ma podstawowej bazy i dodawanych smakowych ulepszaczy. Jedna gałka jest w cenie 5 zł. We wtorek, 3 maja dostępne będą smaki: sorbety - czerwona porzeczka, wiśnia, jeżyna, na śmietanie - czekolada, słony karmel, śmietanka z orzechem laskowym, orzech włoski, koktajl z owoców leśnych oraz caffe latte.

Przez lody do serca
Przez lody do serca

Niebo w mieście

Oprócz samych lodziarni w rankingu znalazły się także kawiarnie serwujące lody na gałki. Tak jest w przypadku Nieba w mieście, mieszącego się przy ul. Bytomskiej 147 które uzyskało ocenę 4,8 na 5. Kawiarnia otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach 11-18 oraz w soboty 11-16. Dzisiaj, 3 maja lokal czynny będzie od 11 do 18. Kawiarnia oferuje zarówno lody na gałki, jak i desery lodowe. Jedna porcja jest w cenie 5 złotych. Lodożercy mają do wyboru smaki: czekoladę, truskawkę, nugat, jogurtowo-cytrynowe, kokos, tiramisu, oreo, jogurtowo-bananowe, śmietankowe, mascarpone z cytryną oraz sorbet mango-pomarańcza.

Niebo w Mieście Piekary
Niebo w Mieście Piekary

Subskrybuj piekary.info

google news icon

czytaj więcej:

Nowy lokal "Sole"

Pizzeria "Sole" przy ul. Jana Pawła II już otwarta

Bistro Klaps

Bistro Klaps w Piekarach zawiesza działalność

Przez Lody do Serca

Otwarcie nowego punktu lodziarni "Przez Lody do Serca"

Przez Lody do Serca

Przez Lody do Serca dosłownie podbiły serca piekarzan

AZS

Wybór szkoły ponadpodstawowej

Mera - otwarcie

Wielkie otwarcie Centrum Architektury Ogrodowej Mera Garden

Teodorki i Heneczki Bądźcie z nami bibliotekarzami

Piosenka bibliotekarzy w międzynarodowym konkursie