Najlepsza libańska kuchnia, fajita, hummus, shoarma, baklawa i oczywiście kebab. Oto Kebab Mark z Radzionkowa

W środę 26 maja 2021 r. w Radzionkowie przy ulicy Unii Europejskiej 1A/3 zostanie otwarta nowa restauracja. Jeśli macie ochotę spróbować prawdziwej libańskiej kuchni, to odwiedźcie koniecznie to miejsce. Na razie w związku z obostrzeniami zamówienia można realizować na wynos lub z dostawą, ale już wkrótce będzie można zjeść ich wszystkie pyszne dania na miejscu. Wszystkie zamówienia z Kebab Mark dostarczane są do osób prywatnych, zakładów pracy i firm w obrębie aż 15 kilometrów! O libańskiej kuchni, długich godzinach otwarcia (nawet do 2 w nocy!) oraz o ofercie Kebab Mark opowiada Joynal Rubel właściciel lokalu.

Od ilu lat mieszka Pan w Polsce?

Do Polski przyjechaliśmy już ponad 7 lat temu. Początkowo pracowaliśmy razem z przyjaciółmi w Warszawie i w Poznaniu, gdzie zdobywaliśmy cenne gastronomiczne doświadczenie. Od jakiegoś czasu prowadzimy już własne restauracje w Raciborzu, Oławie, Jelczu-Laskowicach i w Kędzierzynie-Koźlu, oparte na naszej ulubionej kuchni libańskiej.

Ostatnio trafiliśmy na atrakcyjne miejsce w Radzionkowie i to właśnie tutaj postanowiliśmy otworzyć nasz kolejny punkt. Wszędzie, gdzie się otwieramy, mamy bardzo dużą liczbę zadowolonych klientów. Recepta na sukces jest prosta – po prostu od zawsze robimy bardzo dobre jedzenie.

Co dobrego zjemy w Kebab Mark?

Wiemy, że Polacy bardzo lubią kebab, ale my oprócz niego oferujemy jednak dużo więcej. Chcemy zaprosić wszystkich na kulinarną podróż po smakach kuchni libańskiej i śródziemnomorskiej. Zapraszamy naszych gości na kanapki, dania z grilla i sałatki. Mamy nadzieję, że wszystkim będzie smakowała nasza shoarma, grillowane szaszłyki i najróżniejsze kebaby. Wkrótce w naszej ofercie znajdzie się także baranina. Wegetarianie mogą spróbować naszych kotlecików z mielonej cieciorki, hummusu czy baba ghanouz, czyli pasty z pieczonego bakłażana. Mamy też pyszne sałatki, a do picia polecamy Ayran – jogurt naturalny oraz nektar z mango/guavy. Na pewno nikt nie wyjdzie od nas głodny.

Czy w ofercie Kebab Mark są też desery?

Po obiedzie zapraszamy wszystkich na filiżankę herbaty po libańsku oraz na pyszne ciasto baklawa, które przełożone jest kilkoma warstwami pokrojonych orzechów z miodem.

Restauracja Kebab Mark znajduje się w Radzionkowie przy ul. Unii Europejskiej 1A/3. Otwarta jest od poniedziałku do czwartku od 10:00 do 1:00. W piątki i w soboty można ją odwiedzić między 10:00 a 2:00, a w niedzielę otwarta jest od 12:00 do 1 w nocy. Restauracja oferuje też dowóz w godzinach od 12:00 do 22:00, a zamówienia można składać pod numerem telefonu: 502 582 223.

KEBAB MARK

ul. Unii Europejskiej 1A/3, Radzionków
Tel. 502 582 223
www.kebabmark.pl
https://www.facebook.com/KEBAB-MARK-Radzionk%C3%B3w-101456062028691

Subskrybuj piekary.info

google news icon