Najlepsza hurtownia akcesoriów meblowych w Piekarach Śląskich – ciekawe oferty dla projektantów

Ślązacy, którzy zdecydowali się na remont swojego domu, mieszkania zdają sobie sprawę, że najbliższe tygodnie będą dla nich sporym wyzwaniem. Znalezienie firmy remontowej to dla nich łatwizna, zdecydowanie większym problemem będzie aranżacja wnętrz. Nie da się ukryć, że wiele osób pragnie, aby w ich czterech kątach znalazło się miejsce na garderobę – własną przestrzeń, w której można przechowywać ubrania, obuwie, biżuterię i wiele więcej. Tu zdania są mocno podzielone. Jedni decydują się na gotowe projekty, z kolei inni tworzą personalizowane meble na wymiar, wpisujące się w wybraną przestrzeń. Aby je stworzyć, potrzebne będą profesjonalne materiały meblowe.

Najlepsza hurtownia akcesoriów meblowych w Piekarach Śląskich – ciekawe oferty dla projektantów

Garderoba i jej akcesoria meblowe

Sporo osób, które organizują swoją garderobę nie mają bladego pojęcia, jakie akcesoria meblowe (np. drążki, szuflady, wieszaki, półki) powinny się w niej znajdować. Cóż, wszystko zależy od tego, co chcą w niej przechowywać. Na rodzaj i liczbę akcesoriów meblowych wpływa mnogość składowanych rzeczy. Niektóre osoby przechowują w swoich prywatnych garderobach ubrania, zaś inni idą o krok dalej i umieszczają w nich poręczne urządzenia jak na przykład: odkurzacze, deski do prasowania, suszarki na pranie. Ograniczeniem może być gotowy projekt szafy, którego nie da się rozbudować. Na całe szczęście, personalizowane garderoby dają pełen wachlarz modyfikacji, aranżacji, dostosowanych do indywidualnych preferencji właścicieli. Warto pamiętać, że takie rozwiązanie może idealnie wkomponować się w przestrzeń danego pomieszczenia i tym samym optycznie je powiększać. Z pewnością do zbudowania szafy, niezbędne są materiały meblowe.

Hurtownia akcesoriów meblowych – gdzie w Piekarach Śląskich?

Wielu mieszkańców Piekar Śląskich, którzy poszukują materiałów meblowych nie mają żadnego pojęcia, którą hurtownię wybrać. Cóż, decyzja nie jest łatwa, bo na lokalnym rynku jest ich całkiem sporo. Niemniej, z pewnością powinni zwrócić uwagę na hurtownię Komandor Katowice, która w tej branży funkcjonuje od wielu lat. Ich szeroki wachlarz usług (np. usługi szklarskie Katowice), a także gama produktów (m.in. fronty meblowe Katowice), pozwalają na stworzenie wymarzonej garderoby. Bez wątpienia jej niezbędnym elementem jest lustro, które wizualnie zwiększa pomieszczenie i przy okazji pozwala na przegląd różnych wariantów stylizacji. Co zrobić, gdy garderoba jest mniejszych rozmiarów? W takiej sytuacji, warto powiesić lustro na drzwiach szafy przesuwnej – takie rozwiązanie, z pewnością zaoszczędzi miejsce, a tafla będzie pełnić swoją funkcję.

System drzwi przesuwnych to oszczędność miejsca!

Tak, to prawda. System drzwi przesuwnych zdecydowanie sprawdza się przy garderobach, o małym metrażu. Drzwi przesuwne to oszczędność nawet do 8 m2 powierzchni. Jak to możliwe? W pomieszczeniach bez nowatorskich systemów, tego rodzaju, taka powierzchnia jest konieczna do uchylenia zwykłych drzwi. Spora część hurtowni materiałów meblowych, jak hurtownia Komandor Katowice proponuje systemy drzwi przesuwnych (np. Winnipeg, Yoho), a także gotowe drzwi przesuwne do samodzielnego montażu.

Garderoba i oświetlenie

Każda garderoba, bez względu na rozmiar powinna posiadać oświetlenie, które dotrze nawet do najciemniejszych jej zakamarków. Warto pamiętać, że właściciele mogą wybrać tradycyjne oświetlenie lub takie, które uruchamia się wraz z wykryciem ruchu. Jedno jest pewne, takie rozwiązanie docenią zapominalscy, którzy dość często nie gaszą światła we własnych szafach. Zatem, jaki typ oświetlenia najczęściej pojawia się w prywatnych garderobach? To proste, oświetlenie ogólne, jak i punktowe. Dobrze jest, wyposażyć szafę w oba typy oświetlenia. Powód? Przykładowo LED-y pozwalają dodatkowo oświetlić wnętrze, a dzięki rozmaitości form i rozmiarów dostępnych na rynku, można je zamontować w wybranej części pomieszczenia. Miłośnicy designu, powinni pamiętać o właściwiej oprawie oświetlenia, która może odczarować wnętrze, nadając mu charakteru.

Subskrybuj piekary.info

google news icon