Najdroższe ogródki działkowe w Piekarach Śląskich

Sezon ogródkowy w pełni. Pogoda zachęca nad do odpoczynku i relaksu na zielonym terenie. Co jednak, gdy nie mamy ogródka działkowego? Z ile można kupić ogródek w Piekarach Śląskich? Sprawdziliśmy.

W naszym mieście ogródków działkowych na sprzedaż jest jak na lekarstwo. Na popularnym serwisie ogłoszeniowym olx znajdują się tylko 3 takie ogłoszenia, na innych serwisach jest podobnie. Oto ceny ogródków działkowych w Piekarach Śląskich. Kwota, za jaką możemy nabyć najdroższy ogródek działkowy naprawdę robi wrażenie.

Najdroższe ogródki w Piekarach Śląskich

4. 50 000 zł – powierzchnia 407 mkw.

Przedmiotem sprzedaży jest ogródek działkowy o powierzchni 407 metrów kwadratowych. Położony jest na terenie Piekar Śląskich w R.O.D „Azalia Polska” przy ul. Pod Lipami. Na zdjęciach widoczne są: murowana altana, huśtawki oraz pergola. Na terenie znajduje się wiele nasadzeń: kwiaty i liczne drzewa.

3. 53 000 zł – powierzchnia 400 mkw.

Kolejny ogródek jest droższy o 3 tysiące złotych, a jego powierzchnia jest o 7 metrów kwadratowych mniejsza od poprzedniego. Ogródek leży na terenie R.O.D „Azalia-Polska”. Jak mówi sprzedawca, działka znajduje się w super lokalizacji. Przed wejściem znajduje się ogólnodostępny parking. Ogródek posiada wejście od od dwóch stron. Na terenie działki znajduje się ubikacja z bieżącą wodą.

2. 57 000 zł – powierzchnia 400 mkw.

Z opisu ogłoszenia wynika, że altana znajdująca się na działce przeszła niedawno gruntowny remont. W środku znajduje się również prysznic, toaleta. Do działki doprowadzona jest energia elektryczna oraz bieżąca woda. Ogródek działkowy posiada również nowe ogrodzenie. Na terenie znajduje się także mały drewniany domek dla dzieci.

1. 85 000 zł – powierzchnia 700 mkw.

Na działce znajduje się domek o powierzchni 70 mkw. Składa się on z dwóch pokoi, kuchni z jadalnią oraz łazienki z wc. Do adaptacji zostaje góra, która również jest wyremontowana. Na podłodze znajdują się kafelki i panele. Kuchnia jest w pełni wyposażona (lodówka, pralka, bojler, meble kuchenne). W oknach znajdują się kraty zabezpieczające. Budynek jest ocieplony, całoroczny.

Na zewnątrz znajduje się również niewielki budynek gospodarczy o powierzchni około 8 mkw. Na terenie działki znajdują się również dwa zbiorniki na wodę deszczową o pojemności 1000 litrów i basen rozporowy (3,5 m). Teren ogródka jest oświetlony, planowane jest również założenie monitoringu. Ogródek działkowy znajduje się na terenie R.O.D Brzoza Śląska.

Ogłoszenia aktualne na dzień 11.05.2021r.

fot. sprzedajemy.pl/olx

Subskrybuj piekary.info

google news icon