MOSiR w Piekarach Śląskich remontuje swoje obiekty

Ze względu na obostrzenia spowodowane pandemią koronawirusa placówki sportowe są tymczasowo zamknięte. Mimo to, pracownicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji nie próżnują. Ten wolny czas postanowili wykorzystać na odświeżenie swoich budynków i drobne remonty.

W budynku KS Orkan zaszły gruntowne zmiany. Prace w tym obiekcie objęły remont dwóch szatni i natryskowni. Zdemontowano przestarzałe natryski oraz kafelki ścienne i podłogowe. Rozbiórce uległa stara armatura łazienkowa, którą zastąpiła nowa. Wymieniono instalację wodną oraz przerobiono instalację kanalizacyjną. Zmiany zaszły również w oświetleniu. W miejscu, w którym znajdowały się poprzednie natryski zamontowano nowe sztuki. Zainstalowano również 5 sztuk drzwi.

Oprócz tego wyremontowano również ubikację. Pozbyto się starego wyposażenia sanitarnego, płytek ściennych i podłogowych. Zamontowano również nową armaturę łazienkową. Kolejnym pomieszczeniem, które objęły prace to świetlica. Tam wykonano posadzkę z płytek podłogowych, odmalowano ściany i zamontowano ościeżnicę i nowe drzwi.

Całkowity koszt materiałów budowlanych wyniósł 49 236,99 zł. Z kolei na prace remontowe przeznaczono ok. 1 000 zł. Remont przeprowadzili pracownicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich.

Oprócz realizacji wyżej wymienionego remontu, pracownicy MOSiR postanowili również gruntownie wysprzątać halę w Kozłowej Górze. Do tego zadania posłużyło im nowo zakupione rusztowanie. Jak widać, czas zamknięcia obiektów nie oznacza braku pracy. Metamorfozę świetnie oddają zdjęcia, które są widoczne w galerii.

fot. UM Piekary Śląskie

Subskrybuj piekary.info

google news icon