Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Piekarach Śląskich ponownie otwarty

W piekarskim MDK 2 powróciły stacjonarne zajęcia dla dzieci i młodzieży. Warsztaty będą odbywały się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Poznajmy ofertę zajęć.

0000001

Obostrzenia spowodowane pandemią koronawirusa mocno ograniczyły działalność placówek oświatowych, kulturalnych i sportowych. Tegoroczne ferie zimowe również były „wyjątkowe”. Zamknięte stoki, hotele i inne ośrodki turystyczne były zamknięte. Dzieci i młodzież po wielu miesiącach zdalnego nauczenia są już znudzeni siedzeniem w czterech ścianach. Dobrą wiadomością zaskoczył nas Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Piekarach Śląskich, który od 18 stycznia wznowił swoją działalność. MDK 2 wyszedł z szeroką ofertą bezpłatnych zajęć.

Zajęcia stacjonarne w MDK 2

Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 zaprasza wszystkie dzieci od 7 lat wzwyż do uczestnictwa w zajęciach kreatywno-plastycznych, modelarskich i muzycznych. Pociechy będą miały okazję rozwinąć swoje pasje i umiejętności. Wszystkie warsztaty będą odbywały się zgodnie z harmonogramem zajęć stałych z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego (dezynfekcja rąk, maseczki w „ciągach komunikacyjnych” placówki). Dziecko będzie musiało posiadać identyfikator, który równoznaczny jest z podpisaniem przez rodziców oświadczenia o współodpowiedzialności za bezpieczeństwo w placówce. Więcej informacji na temat zajęć uzyskamy w sekretariacie MDK 2 pod numerem telefonu 575 020 252.

Wart również przypomnieć, iż twórczość wychowanków MDK 2 ukazała się w międzynarodowym projekcie Corona Multimedia Showcase – Holiday Season 2020. Oto występ jednej z podopiecznych:

Wszystkie wystąpienia znajdziemy TUTAJ.

Subskrybuj piekary.info

google news icon

czytaj więcej:

Instalacja w czeskim mieście Opava, która informuje o kursowaniu w przeszłości tramwaju

Powstanie tablica pamiątkowa z dawnymi torami?

Artur borecki

Sztangista z Piekar Śląskich zdobył złoty medal

Orzel bialy brzeziny slaskie

Orzeł wycofał się z ligi! Nie pozbierał się po spadku

1droga

Piekary Śląskie. Konsultacje społeczne w...

2schron bojowy

Kolejne śląskie schrony bojowe uznane jako...

Policja kajdanki

Pijany nie kupił piwa, więc wybił szybę w...

153280116 421594205574138 6931496454077526607 n

Piekary Śląskie: ukradł szczoteczki elektryczne...