Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Piekarach Śląskich ponownie otwarty

W piekarskim MDK 2 powróciły stacjonarne zajęcia dla dzieci i młodzieży. Warsztaty będą odbywały się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Poznajmy ofertę zajęć.

0000001

Obostrzenia spowodowane pandemią koronawirusa mocno ograniczyły działalność placówek oświatowych, kulturalnych i sportowych. Tegoroczne ferie zimowe również były „wyjątkowe”. Zamknięte stoki, hotele i inne ośrodki turystyczne były zamknięte. Dzieci i młodzież po wielu miesiącach zdalnego nauczenia są już znudzeni siedzeniem w czterech ścianach. Dobrą wiadomością zaskoczył nas Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Piekarach Śląskich, który od 18 stycznia wznowił swoją działalność. MDK 2 wyszedł z szeroką ofertą bezpłatnych zajęć.

Zajęcia stacjonarne w MDK 2

Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 zaprasza wszystkie dzieci od 7 lat wzwyż do uczestnictwa w zajęciach kreatywno-plastycznych, modelarskich i muzycznych. Pociechy będą miały okazję rozwinąć swoje pasje i umiejętności. Wszystkie warsztaty będą odbywały się zgodnie z harmonogramem zajęć stałych z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego (dezynfekcja rąk, maseczki w „ciągach komunikacyjnych” placówki). Dziecko będzie musiało posiadać identyfikator, który równoznaczny jest z podpisaniem przez rodziców oświadczenia o współodpowiedzialności za bezpieczeństwo w placówce. Więcej informacji na temat zajęć uzyskamy w sekretariacie MDK 2 pod numerem telefonu 575 020 252.

Wart również przypomnieć, iż twórczość wychowanków MDK 2 ukazała się w międzynarodowym projekcie Corona Multimedia Showcase – Holiday Season 2020. Oto występ jednej z podopiecznych:

Wszystkie wystąpienia znajdziemy TUTAJ.

Subskrybuj piekary.info

google news icon

czytaj więcej:

Instalacja w czeskim mieście Opava, która informuje o kursowaniu w przeszłości tramwaju

Powstanie tablica pamiątkowa z dawnymi torami?

Działki na sprzedaż w Piekarach Śląskich

Działki na sprzedaż w Piekarach Śląskich

1 wiktor franki

Zmarł Wiktor Franki, członek Związku...

1kopalnia

Likwidacja 23 obiektów budowlanych oddziału...

Autobus

Piekary Śląskie. Podwyżka cen biletów ZTM na...

Miejskie przedszkole nr 1

Miejski Przedszkole nr 1 w Piekarach Śląskich...

M m 53 645300 g 1

Młody piekarzanin laureatem konkursu