Mikołaj zaprasza do Agory Bytom. Jakie atrakcje czekają na dzieci?

Mikołajki za pasem. Jak co roku z tej okazji Agora Bytom przygotowała dla najmłodszych kilka wyjątkowych atrakcji. Będzie święty Mikołaj i jego pomocnicy oraz inne niespodzianki. Przyjdź z dzieckiem i poczuj świąteczny klimat.

Mikołaj zaprasza do Agory Bytom. Jakie atrakcje czekają na dzieci?

Już 6 grudnia (wtorek) od godziny 12:00 do 18:00 chętni będą mogli uczestniczyć w wyjątkowej mikołajkowej zabawie. Do Agory Bytom zawita najprawdziwszy św. Mikołaj, który jak co roku będzie rozdawał dzieciom przygotowane przez rodziców prezenty. Aby wziąć udział i sprawić dziecku radość ze spotkania ze słynnym mieszkańcem Laponii, wystarczy podejść i przekazać upominek Mikołajowi, który wręczy go dziecku. Uczestnicy będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie ze św. Mikołajem, podczas gdy jego pomocnicy będą obdarowywać (nie tylko) grzeczne dzieci cukierkami. Akcja odbędzie się na poziomie 0 galerii przy cukierni Sowa, a udział w niej jest bezpłatny.

- Zapraszamy wszystkich, by wspólnie z nami mogli rozpocząć świąteczny sezon i poczuć magię tego wyjątkowego czasu – mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom. – Warto wcześniej zachęcić dzieci do przygotowania tradycyjnego listu do św. Mikołaja, dzięki czemu spotkanie z nim będzie jeszcze większą atrakcją.

Dodatkowo, od 1 grudnia, na poziomie +1 rusza kolejka, która z okazji nadchodzących świąt zostanie pięknie udekorowana. Na przejażdżkę będzie można udać się bezpłatnie od 10:00 do 18:00 przez cały grudzień.

Mikołaj zaprasza do Agory Bytom. Jakie atrakcje czekają na dzieci?

Mikołajki w Agorze Bytom
Kiedy: 6 grudnia, od 12:00 do 18:00
Gdzie: poziom 0 (obok cukierni Sowa)
Więcej na: www.agorabytom.pl || facebook || instagram

Subskrybuj piekary.info

google news icon