Mieszkanka Częstochowy podziękowała policjantom z piekarskiej drogówki

Policjanci z Piekar Śląskich poinformowali o podziękowaniach jakie otrzymali od mieszkanki Częstochowy. Chodziło o pomoc kobiecie i jej mężowi w wymianie koła.

KMP Piekary Śląskie
Piekary podziękowania

Na skrzynkę mailową piekarskiej komendy wpłynęło podziękowanie od mieszkanki Częstochowy. Słowa podziękowania skierowane są do policjantów z piekarskiej drogówki, którzy w niedzielę, 6 marca 2022 r., zabezpieczyli miejsce awarii samochodu i pomogli kobiecie oraz jej mężowi podczas wymiany koła. Na miejscu oprócz policjantów zatrzymał się też inny kierowca i również pomagał usunąć powstałą awarię pojazdu.

Treść e-maila z podziękowaniem

Chciałam serdecznie podziękować za okazaną pomoc dwóm młodym, serdecznym, z empatią Panom Policjantom z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Policji w Piekarach Śląskich, którzy pomogli mnie i mojemu mężowi w dniu dzisiejszym tj. 06.03.2022 r. po godzinie 19 na drodze zjazdowej na Pyrzowice w kierunku do autostrady na Łódź.

Zjeżdżałam i nagle miałam awarię opony przedniej od strony pasażera.
Pomagał mi również jeden z dobrych kierowców, który się zatrzymał i usiłował podłożyć lewarek pod samochód. Niestety mój lewarek uległ uszkodzeniu.
Ponieważ było już ciemno, ja podświetlałam spód samochodu latarką z telefonu komórkowego. Na szczęście zatrzymali się dwaj Panowie Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego z Piekar Śląskich, zabezpieczyli pachołkami drogę, żeby było bardziej bezpiecznie. Jeden z Panów Policjantów swoją latarką podświetlił podwozie, a drugi z Panów Policjantów podłożył drugi lewarek pod samochód i po podniesieniu samochodu (z problemami, bo samochód dwa razy opadł na drogę i bez pomocy tych trzech osób nie dalibyśmy rady), mój mąż zmienił koło.


Panowie Policjanci pomogli nawet dokręcić koło :)
Byłam bardzo zdenerwowana, bo z mężem nie dałabym rady.
Dzięki przygodnemu Panu a przede wszystkim Panom Policjantom mogłam dalej kontynuować dalszą drogę do domu :)
Chciałam serdecznie jeszcze raz podziękować Panom Policjantom i powiedzieć, że dzięki Nim szczęśliwie dojechaliśmy do Częstochowy
Oby więcej było tak dobrych i uczynnych Policjantów :)

Subskrybuj piekary.info

google news icon