Mieszkańcy Piekar Śląskich biorą udział w #artsportfunchallenge2

Piekarzanie potrafią pomagać! Okazji, by się o tym przekonać było już naprawdę sporo. Oto kolejna z nich. W sieci trwa zbiórka pieniędzy przez fundację "Zostań Aniołem". Tym razem - oprócz przekazania wsparcia finansowego można również - przekazać własno...nożnie namalowany obrazek chorym dzieciom!

Podopieczni Domu Pomocy Społecznej w Strumieniu, dla których zbierane są środki

Na Facebook'u pojawia się coraz więcej dzieł autorstwa mieszkańców Piekar Śląskich. W pierwszej połowie miesiąca całą akcję opisał Krzysztof Turzański.

#artsportfunchallenge2

To malowanie poprzez bieganie. Czego potrzeba by włączyć się do akcji?

  • sprzętu z GPS,
  • chęci i kondycji,
  • wyobraźni!

Cała idea polega na tym, by przebiec, przejść lub przejechać na rowerze nietypowy dystans. A jaki? To zależy tylko od nas. Pod hasztagiem kryją się rozmaite inspiracje i pomysły! Swoją trasę należy zaplanować tak, by po odtworzeniu aktywności fizycznej w jednej z aplikacji na telefon z dostępem do GPS - móc uzyskać obraz z pokonanej trasy. Namalowany obrazek można umieścić na portalu społecznościowym, a tam - nominować do zabawy kolejne osoby. Przekazując GPS'owy malunek wraz z symboliczną kwotą przelaną przez SięPomaga - wszyscy możemy wesprzeć chore dzieci!

Zostań Aniołem to fundacja ze Strumienia, która prowadzi działalność na rzecz osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, a także na rzecz osób niepełnosprawnych. Pomoc kierowana jest przede wszystkim mieszkańcom Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci. To placówka przeznaczona dla 73 chłopców z niepełnosprawnością intelektualną. Celem akcji zainicjowanej przes trenera personalnego Tomasza Majcherskiego - jest zebranie środków, które będzie można przeznaczyć na dalsze działania fundacji.

Subskrybuj piekary.info

google news icon