Mieszkańcy Piekar Śląskich biorą udział w #artsportfunchallenge2

Piekarzanie potrafią pomagać! Okazji, by się o tym przekonać było już naprawdę sporo. Oto kolejna z nich. W sieci trwa zbiórka pieniędzy przez fundację "Zostań Aniołem". Tym razem - oprócz przekazania wsparcia finansowego można również - przekazać własno...nożnie namalowany obrazek chorym dzieciom!

Podopieczni Domu Pomocy Społecznej w Strumieniu, dla których zbierane są środki

Na Facebook'u pojawia się coraz więcej dzieł autorstwa mieszkańców Piekar Śląskich. W pierwszej połowie miesiąca całą akcję opisał Krzysztof Turzański.

#artsportfunchallenge2

To malowanie poprzez bieganie. Czego potrzeba by włączyć się do akcji?

  • sprzętu z GPS,
  • chęci i kondycji,
  • wyobraźni!

Cała idea polega na tym, by przebiec, przejść lub przejechać na rowerze nietypowy dystans. A jaki? To zależy tylko od nas. Pod hasztagiem kryją się rozmaite inspiracje i pomysły! Swoją trasę należy zaplanować tak, by po odtworzeniu aktywności fizycznej w jednej z aplikacji na telefon z dostępem do GPS - móc uzyskać obraz z pokonanej trasy. Namalowany obrazek można umieścić na portalu społecznościowym, a tam - nominować do zabawy kolejne osoby. Przekazując GPS'owy malunek wraz z symboliczną kwotą przelaną przez SięPomaga - wszyscy możemy wesprzeć chore dzieci!

Zostań Aniołem to fundacja ze Strumienia, która prowadzi działalność na rzecz osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, a także na rzecz osób niepełnosprawnych. Pomoc kierowana jest przede wszystkim mieszkańcom Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci. To placówka przeznaczona dla 73 chłopców z niepełnosprawnością intelektualną. Celem akcji zainicjowanej przes trenera personalnego Tomasza Majcherskiego - jest zebranie środków, które będzie można przeznaczyć na dalsze działania fundacji.

Subskrybuj piekary.info

google news icon

czytaj więcej:

Fundacja Zostań Aniołem

Pomoc podopiecznym Fundacji "Zostań Aniołem"

Ciężary Piekary

Turniej podnoszenia ciężarów w Piekarach

Piekarski Półmaraton 2022

Piekarski Półmaraton 2022 już za 12 tygodni

Zawody biegowe piekary

Kolejna edycja Biegowego Grand Prix wystartowała

Ping pong

Przed nami Grand Prix Tenisa Stołowego

Bieganie

2. PKO Piekarski Półmaraton - pobiegnij dla Nikosia

Siatkówka plażowa

Turniej Siatkówki Plażowej Mężczyzn