McDonald’s w Piekarach Śląskich – niebawem otwarcie

We wrześniu 2020 roku rozpoczęła się budowa pierwszej restauracji sieci McDonald’s. Obiekt powstaje przy ulicy Bytomskiej, obok stacji paliw BP. Kiedy planowane jest otwarcie?

M m IMG 8999

Budowa McDonald’s wzbudziła wiele emocji wśród mieszkańców naszego miasta. Do tej pory, by skorzystać z oferty popularnej sieci fast food musieliśmy pojechać do Bytomia, gdzie znajdują się aż 3 punty (ul. Dworcowa 10, ul. Strzelców Bytomskich 230 oraz ul. Wrocławska 132). To jednak wkrótce się zmieni, ponieważ już niebawem nastąpi wielkie otwarcie restauracji przy ul. Bytomskiej. Dokładna data nie została jeszcze ogłoszona, aczkolwiek obiekt ma zostać oddany do użytku na przełomie lutego i marca.

Ul. Bytomska od kilku miesięcy jest istnym palcem budowy. Aldi za chwilę zostanie otwarte, hala Zamet przechodzi metamorfozę za sprawą Progresji, Vendo Park zostanie otwarty na początku kwietnia. Jak mówi Krzysztof Turzański, wiceprezydent Piekar Śląskich, aktualnie trwają rozmowy z inwestorem dotyczące dalszej budowy drogi łączącej Bytomską z Wyszyńskiego przez ulicę Powstańców Warszawskich. Koszt budowy nowej drogi i przebudowy obecnej to ponad 2 miliony złotych. Ta inwestycja jest jednak kluczowa – sprawi, że dostęp do wyżej wymienionych miejsc będzie o wiele łatwiejszy.

fot. krzysztofturzanski.pl

Subskrybuj piekary.info

google news icon